Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija  (LRF) savā mājaslapā www.lrf.lv ieviesusi elektronisko licencēšanas sistēmu sportistiem, treneriem, apkalpojošajam personālam un sacensību organizatoriem. Jaunā sistēma ļaus ērtāk un ātrāk nosūtīt licences pieteikumu.

5. martā Liepājā startēs 2017. gada riteņbraukšanas sacensību sezona, kas ilgs līdz pat 15. decembrim. Jaunais sacensību kalendārs, ar piešķirtajām kategorijām, organizatoru mājaslapu adresēm atrodami oficiālajā LRF interneta vietnē – www.lrf.lv sadaļā sacensības.

Ar mērķi padarīt ērtāku un ātrāku licenču pieteikšanu, LRF ieviesusi elektronisko licencēšanās sistēmu. Interneta vietnē www.lrf.lv sadaļā licences – pieteikt licenci – ir sagatavota pieteikuma veidlapa. Tajā licences pieteicējam ir jāaizpilda visi nepieciešamie lauki, norādot savu kategoriju. Tāpat, jāpievieno sava fotogrāfija, komandas un/vai kluba nosaukums. Sportistiem papildus jāpievieno derīga apdrošināšanas polise, polises numurs un apdrošināšanas kompānijas nosaukums. Jāņem vērā, ka licence visām sportistu grupām ir derīga tik ilgu laika periodu, cik derīga ir apdrošināšanas polise pret nelaimes gadījumiem.

Licenču pieteikumu formu aicināti izmantot ne tikai sportisti, bet arī treneri, trenera asistenti, komandu pārstāvji, mehāniķi, masieri, mediķi un sacensību organizatori. Īpaši izdalīti arī “Cycling for all” un “Master” licenču īpašnieki. Minēto kategoriju licenču īpašniekiem nebūs obligātas drukātās licences, to vietā tiks izgatavotas un nosūtītas pdf formāta elektroniskās licences, kas būs jāuzrāda tiesnešiem sacensību norises vietās. 

Lai padarītu pārskatāmu licencēto braucēju sarakstu, LRF februārī publicēs arī elektronisko licenču sarakstu. Tajā tiks ieviests katra licencētā sportista licences derīguma termiņš, kā arī speciāla aile par sacensībās piešķirtajiem pārkāpumiem, ja tādi ir fiksēti. Jāņem vērā, ka licences statuss ir aktīvs no tā brīža, kad ir reģistrēts licences maksājums.

2017. gada licenču cenas ir saglabātas iepriekšējā gada līmenī. Ar tām iepazīties var www.lrf.lv sadaļā licences – licenču cenas. Jāņem vērā, ka licenču izgatavošanas termiņš ir piecas darba dienas. Ja licenci nepieciešams iegūt ātrāk, tad tas ir iespējams par dubultu samaksu. Katram LRF licences īpašniekam piešķirts unikāls UCI ID kods, kas darbosies arī turpmākajām sezonām.

Lai iepazītos ar jauno licencēšanās sistēmu SPIED ŠEIT:

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew