Sidebar

Kā ierasts, šogad lielo Baltijas Maratoni sporta pasākumu sezonu atklās ar tradicionālo Jūrmalas velomaratonu, kurā plānota lielākā izklaides aktivitāšu programma gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem. Dalībniekus iepriecinās LEGO bērnu pilsēta, Avārijas Brigādes parks, balansa velo trase, poniju izjādes, pasaku varoņi, Jūrmalas orķestris un dažādi konkursi visas dienas garumā.

Jūrmalas velomaratons tradicionāli ir viens no lielākajiem tautas sporta pasākumiem Latvijā, kas pulcē tūkstošiem dalībnieku. Šogad ir izstrādātas īpašas pasākuma piemiņas velo formas, kuras iespējams pasūtīt veicot reģistrāciju. Bērnu uzmanību noteikti piesaistīs LEGO bērnu izklaides centrs, kur bez maksas, visas dienas garumā, varēs pēc sirds patikas izspēlēties ar LEGO modeļiem. Pasaku tēli bērnus izklaidēs ar dažādiem konkursiem un jautriem foto mirkļiem.

Īpašs jaunums visiem dalībniekiem finišā būs mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas izstrādātas dizaina piemiņas medaļas.

„Lai gan velomaratonā ir distances dažādiem sagatavotības līmeņiem, Ģimenes un Bērnu distances ir nemainīgi populārākās un pulcē simtiem dalībnieku. Vecāki izmanto to kā iespēju aktīvi pavadīt laiku un mudināt bērnus sportot svaigā gaisā, rādot labu piemēru, sportojot kopā ar mazajiem. Šajās distancēs noteicošais ir pozitīva pieredze, nevis sacensību gars. Ir milzīgs prieks redzēt katru gadu aizvien vairāk bērnu un jauniešu mazajās distancēs, kuriem viņu pirmā medaļa būs milzīgs lepnums par paveikto,” pauž pasākuma organizators Kaspars Tupiņš.

Jūrmalas velomaratonā būs pieejamas trīs šosejas riteņbraukšanas distances, to skaitā SKANDI MOTORS 40 km Tautas distance,  1A.LV 14.5km Ģimenes brauciens, kā arī LEGO Bērnu distances (500-1000m) bērniem līdz 12 gadu vecumam. Bērnu distancēs drīkst piedalīties arī ar skrejriteņiem un trīsriteņiem. Katru mazo varoni pie finiša līnijas gaidīs ne tikai īsta medaļa, bet arī pārsteigums no LEGO un RASĒNS. Tāpat, rūpējoties par sacensību dalībnieku labsajūtu, vairākos trases punktos tiks nodrošināts slāpes remdējošais dabīgais minerālūdens VENDEN.

Reģistrēties Jūrmalas velomaratonam var elektroniski mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv līdz 7. jūnijam (ieskaitot), kā arī sacensību dienā klātienē.

Jūrmalas velomaratonu organizē Baltijasmaratoni.lv sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu. 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew