Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija publicē aktuālu paziņojumu visiem Latvijas Riteņbraukšanas amatieru ranga dalībniekiem un raanga komandām par "Mārupes MTB maratonu", "SEB MTB maratona" 8. posmu un "MSĢ kausa" sacensībām.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) informē, ka, pēc LRF biedru SIA “Alpha Baltic Sport” lūguma, no LRF oficiālā sacensību kalendāra svītrotas 10. septembrī paredzētais “Mārupes MTB maratons”, kam sākotnēji tika piešķirta 1. un 3. ranga kategorija.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija informē, ka pēc SIA “Igo Japiņa sporta aģentūra” iesnieguma, LRF oficiālajā sacensību kalendārā iekļauts SEB MTB maratona 8. posms, kas notiks 7. oktobrī Jaunmārupē. Organizatori iesniegumā sacensības vēlās iekļaut Latvijas Riteņbraukšanas MTB amatieru rangā. Atbilstoši kritērijiem, SEB MTB maratona 8. posms atbilst 1. (maratona) un 3. (pusmaratona) MTB amatieru ranga kategorijai. LRF informē, ka līdz ar to kopējais vērtējamo sacensību skaits netiek mainīts. No 27 ranga sacensībām tiek vērtētas 17 sacensībās labāko gūto punktu summa.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija informē, ka šajās nedēļā paredzētajās Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas ranga sacensībās – “MSĢ kauss” – kā 3. kategorijas starts uzskatāmas tikai 2. septembrī gaidāmais elites un amatieru kritērija brauciens. Atbilstoši Latvijas Riteņbraukšanas amatieru ranga nolikumam, rangā tiks vērtēti tikai dalībnieki ar “cycling for all” vai “master” licencēm. 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew