Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija un "SCOTT Sports" sadarbībā ar "HAWAII EXPRESS" izsludina īpašu valsts čempionu programmu 2018. gadam.  2017. gada Latvijas čempioniem riteņbraukšanā (šosejas, MTB maratona, MTB XCO krosa, MTB DH un BMX veidos) neatkarīgi no vecuma grupas (arī amatieru kategorijās) būs vienreizēja iespēja iepriekš pasūtīt 2018. gada SCOTT sacīkšu velosipēdus ar 50 procentu atlaidi no parastās mazumtirdzniecības cenas. 

Sudraba un bronzas medaļu īpašniekiem tiks piedāvāta 30 procentu atlaide. 30 procentu atlaide tiks piemērota arī Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB rangu trijām labākajām komandām. 

Priekšpasūtīšanu iespējams veikt līdz 2017. gada 15. oktobrim. Saņemiet konsultāciju, iepazīties un pasūtīt velosipēdu iespējams "HAWAII EXPRESS"  veikalā, kas atrodas Biķernieku ielā 11, Rīgā. Piedāvājumā esošie velosipēdi ir paredzēti labāko Latvijas sportistu atbalstam un motivācijai sasniegt arvien augstākus rezultātus, kā arī popularizēt riteņbraukšanu mūsu valstī kopumā.

http://www.hawaii.lv/lv/kontakti

Pieejamie SCOTT velosipēdu modeļi par atlaidēm pieejami ŠEIT:

Visi 2018. gada velosipēdi SCOTT Sports mājas lapa:

http://www.scott-sports.com/global/en/products/bike-bikes

Scott alaCarte2018 LV

 

 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew