Sidebar

Svētdien Beļģijā dažādās vecuma grupās aizvadīts “Gent – Wevelgem” viendienas velobrauciens. Jauniešu meiteņu grupā 34. vietā finišēja Kitija Siltumēna, junioru meiteņu konkurencē 51. pozīcijā ierindojās Līna Svarinska, bet junioru puišu grupā 96. bija Alekss Jānis Ražiniskis. Elites dāmu konkurencē finišu nesasniedza Lija Laizāne.

Jau par tradīciju kļuvis tas, ka prestižais “Gent – Wevelgem” viendienas velobrauciens Beļģijā esošajā Flandrijas reģionā vienā dienā tiek rīkots dažādu vecuma grupu sportistiem. Sacensībās kupli pārstāvēta bija arī Latvija.

JAUNIETES:

Individuāli visaugstāko rezultātu no mūsu valsts sportistiem sasniedza jauniešu meiteņu grupas pārstāve Kitija Siltumēna no “RRS/ Purvciems”. Trenera Jāņa Krišlauka audzēkne aizraujošajā, bet reizē smagajā distancē, kuras garums bija 44 kilometri, finišēja 34. vietā starp 63 finišu sasniegušajām dalībniecēm. Kitija finišēja vadošajā grupā ar tādu pat laiku (1 stunda 15 minūtes un 17 sekundes) kā uzvarētāja Megana Džestraba no ASV. Otrā vieta Maudai Rībekai no Nīderlandes, bet trešā pozīcija vēl vienam holandietei Juli Van Der Molenai.

JUNIORI:

Junioru puišu grupā startēja seši Latvijas izlases šosejas riteņbraucēji – Alekss Jānis Ražinskis, Daniels Kažis, Pauls Rubenis, Arvis Rendors, Kristaps Siltumēns un Alekss Krasts. Dalībniekus, kam šis bija viens no Nāciju kausa izcīņas posmiem, sagaidīja 118 kilometru gara distance pa Beļģijā raksturīgajiem šaurajiem ceļiem, stāviem kāpumiem un bruģa posmiem.

Distances laikā no mūsu valsts pārstāvjiem pirmajā lielajā grupā ilgu laiku turējās Daniels Kažis, tomēr trases otrajā daļā mūsu riteņbraucējs zaudēja kontaktu no šīs grupas un finišēja sekotāju vidū. Finišā visaugstāk no latviešiem ierindojās Beļģijā dzīvojošais Alekss Jānis Ražinskis. Par spīti sacensību laikā gūtajam pirksta locītavas lūzumam, viņš ierindojās 96. vietā, uzvarētājam Samuelam Manfredi no Itālijas zaudējot 6 minūtes un 29 sekundes. Daniels Kažis debiju tik augsta mēroga sacensībās noslēdza 99. vietā (+00:06:34). Pārējie mūsu sportisti finišu nesasniedza.

JUNIORES, SIEVIETES:

Meiteņu junioru grupas sacensībās no Latvijas trenera Raivja Belohvoščika vadībā startēja piecas sportistes – Līna Svarinska, Enia Kaņepēja, Madara Āboma, Santa Sanija Jurgena un Megana Grīslīte. No mūsu meitenēm finišu sasniegt izdevās Līnai Svarinskai, kura finišēja 51. vietā, kamēr Santai Sanijai Jurgenai 57. pozīcija. Uzvaru izcīnīja francūziete Viktorija Berteu, bet augstā devītā vieta lietuvietei Akvilei Gedraititei. Sieviešu elites grupā startēja Lija Laizāne. Mūsu sportiste paveica labu darbu komandas labā, bet finišu pati nesasniedza.

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew