Sidebar

Piektdien VEF Kultūras pilī notiks Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Čempionu vakars. Tā laikā tiks paziņoti 2018. gada Latvijas labākie riteņbraucēji, kā arī citi sezonas izcilnieki šosejas, MTB, BMX, treka un BMX frīstaila veidos.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija jau sesto gadu pēc kārtas sezonas izskaņā rīko pasākumu, kurā notiek atskatīšanās uz paveikto aizvadītajā sezonā, kā arī tiek godināti sezonas labākie sportisti, treneri, komandas un atbalstītājus. Šajā gadā Latvijas riteņbraukšanas saime piektdienas vakarā VEF Kultūras pilī pulcēsies uz LRF Čempionu vakaru.

Pasākuma laikā tiks sveikti riteņbraukšanas veidu sportisti, kuri 2018. gadā guvuši augsta mēroga starptautiskos panākumus. Tikmēr pirmo gadu tiks pasniegtas balvas labākajiem jaunatnes treneriem. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā tiks sveikti arī 2018. gada Latvijas BMX čempioni, šosejas un MTB amatieru ranga laureāti, kā arī jaunatnes šosejas riteņbraukšanas seriāla “Cerību kauss” labākās komandas.

Vakara kulminācija būs Latvijas gada labākā riteņbraucēja un gada labākā jaunā riteņbraucēja paziņošana. Uz labākā riteņbraucēja balvu pretendē septiņi sportisti. Viņu vidū šosejas riteņbraucēji: Toms Skujiņš, Krists Neilands un Emīls Liepiņš. BMX braucēji: Vineta Pētersone un Edžus Treimanis. MTB braucējs Arnis Pētersons un BMX frīstailists Ernests Zēbolds. Tikmēr uz Latvijas gada labākā jaunā riteņbraucēja balvu pretendē četri sportisti. BMX braucēji: Edvards Glāzers un Niks Rožukalns, BMX frīstailists Patriks Vīksna un MTB Downhill sportiste Paula Žibasa.

Pērn par Latvijas gada labāko riteņbraucēju tika atzīts MTB XCO krosa braucējs Mārtiņš Blūms. Divas reizes labākā riteņbraucēja titulu ieguvis Toms Skujiņš (2013. un 2015. gadā), bet pa reizei uzvarējuši arī: Māris Štrombergs (2014. gadā) un Gatis Smukulis (2016. gadā).

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew