Sidebar

Latvijas Olimpiskā vienība (LOV) piektdien publicējusi 2019. gada LOV vasaras sastāvus, kuros iekļauti kopumā 11 riteņbraukšanas veidu sportisti, kuri 2018. gada sezonā izcēlušies ar augsta līmeņa starptautiskajiem rezultātiem.

Nākamā gada LOV sastāvos kopumā iekļauti 98 atlēti 17 sporta veidos. Ar atsevišķu LOV valdes lēmumu tajos iekļauti vēl 16 sportisti, tostarp četri riteņbraukšanas veidu pārstāvji.

Sportistu līdzfinansējuma apjoms un kārtība tiks noteikti individuāli pēc treniņu darba tāmju, treniņu plānu iesniegšanas un vienošanās par treniņu darba organizēšanu un sasniedzamiem rezultātiem atskaites sacensībās starp LOV, sportistu, treneri un attiecīgo sporta veidu federāciju.

LOV tās C sastāvā iekļāvusi BMX sportistus: Vanesu Buldinsku, Vinetu Pētersoni, Edvardu Glāzeru, Niku Rožukalnu, Rolandu Pommeru, kā arī BMX frīstaila sportistu Patriku Vīksnu. C sastāvā ir arī MTB braucējs Mārtiņš Blūms. Tikmēr ar atsevišķu LOV valdes lēmumu sastāvā tika uzņemti arī – šosejas riteņbraucēji: Emīls Liepiņš un Krists Neilands, MTB braucējs Arnis Pētersons, kā arī BMX braucējs Kristens Krīgers.

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew