Sidebar

"Sram Young Guns Racing'' komandu pārstāvošā Paula Žibasa izcīnīja 14. vietu Pasaules kausa posmā nobraucienā, kas norisinājās Austrijā, Leogangā. Izmantota sportacentrs.com informācija.

Kalnu riteņbraucēja Paula Žibasa, kura iepriekšējos gados bija viena no pasaules labākajām junioru grupā, vakardienas kvalifikācijas braucienu veica četrās minūtēs un deviņās sekundēs, pirmoreiz iekļūstot elites grupas finālā, kur kvalificējās 15 ātrākās dalībnieces.

Finālā Žibasa apsteidza pieckārtējo pasaules čempioni nobraucienā sievietēm Reičelu Atertoni par 0,07 sekundēm un izcīnīja 14. vietu, par ko saņēma 15 UCI ranga punktus. Leoganga trasi latviete veica četrās minūtēs un 8,5 sekundēs. Pieminēšanas vērts ir tas, ka 2000. gadā dzimusī Žibasa bija pārliecinoši jaunākā dalībniece finālā.

Sacensībās triumfēja vakardienas kvalifikācijas ātrākā dalībniece Treisija Hanna, kura distanci veica trīs minūtēs un 42,1 sekundē un ieguva 200 punktus. Otro vietu izcīnīja vāciete Nina Hofmana, bet trešā finišēja jaunzēlandiete Keita Veterlija.

2017. gadā sportiste izcīnīja uzvaras divos Pasaules kausa posmos starp juniorēm un kopvērtējumā ieguva otro vietu, bet pagājušajā sezonā summā bija trešā. Savukārt pasaules čempionātos viņa iepriekšējos divos gados ieguva piekto vietu starp juniorēm.

 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew