Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija publicējusi 2020. gada provizorisko sacensību kalendāru. Laika gaitā tas var tikt papildināts, vai, atsevišķos gadījumos, koriģēts. Šosejas un MTB sacensību rīkotājiem, kuri vēlas iekļaut savas sacensības LRF kalendārā, to iespējams izdarīt līdz 2020. gada 3. februārim.

Lai arī nesen kā noslēgusies 2019. gada aktīvā riteņbraukšanas sezona, gan Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF), gan arī citi organizatori jau aktīvi strādā pie nākamās sezonas plānošanas. Tradicionāli novembris ir mēnesis, kad LRF savā mājaslapā- sadaļā sacensības - publicē 2020. gada kalendāru ar tajā iekļautajām Latvijas un starptautiskajām sacensībām.

Organizatoriem, kuri vēl nav iekļāvuši savas sacensības kopējā kalendārā, to ir iespējams paveikt līdz 2020. gada 3. februārim. Šobrīd to brīvā veidā iespējams darīt rakstīt elektroniskā pasta vēstuli uz toms@lrf.lv. Drīzumā visiem sacensību rīkotājiem savas sacensības būs jāreģistrē pieteikuma formā, kas atrodama mājaslapā lrf.lv zem sadaļas organizatoriem.

LRF norāda, ka sacensības oficiālajā kalendārā var ikviens LRF biedrs. Šosejas un MTB sacensību rīkotājiem pirms sacensību oficiālās reģistrācijas būs jāpiezīstas ar organizēšanas nosacījumiem un jāizvēlas savām sacensībām piemērotākā kategorija.

LRF arī nākamajā sezonā plāno rīkot  Latvijas kausu šosejas un MTB riteņbraukšanā, kurā aptvertas visas 1., 2. un 3. kategorijas sacensības. Apstiprinātie organizēšanas rezultāti tiks publicēti decembrī  pēc to apstiprināšanas LRF padomē.

KALENDĀRS PIEEJAMS ŠEIT:

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew