Sidebar

No piektdienas ziņu portālā lsm.lv sāksies nedēļu ilgs balsojums par 2019. gada Latvijas labākajiem riteņbraucējiem. Līdzjutējiem būs iespēja balsot trīs nominācijās – gada labākais riteņbraucējs, gada labākā riteņbraucēja un gada labākais/ā jaunais/ā riteņbraucējs/a.

Latvijas gada labākie riteņbraucēji vairākās nominācijās tiek noteikti kopš 2013. gada. Lai arī šajā gadā izpaliks lielais sezonas laureātu vakars, tomēr tradīcija noteikt labākos, turpinās. Aizvadītais gads pašmāju riteņbraukšanas veidos bijis notikumiem bagāts.

Valmierā visaugstākajā līmenī tika noorganizēts Eiropas BMX čempionāts, kur ar panākumiem priecēja Latvijas sportisti. Elites grupās pusfinālā iekļuva – Kristens Krīgers, Helvijs Babris un Vanesa Buldinska. Šosejas riteņbraukšanā augsta līmeņa rezultātus sasniedza – Krists Neilands, Toms Skujiņš, Emīls Liepiņš. MTB un treka riteņbraukšanā turējām īkšķus par Mārtiņa Blūma, Paulas Žibasas, Oskara Muižnieka, Aināra Ķikša un Vitālija Korņilova gaitām visaugstākā līmeņa sacensībās.

No piektdienas ziņu portālā lsm.lv sāksies vienu nedēļu ilgs līdzjutēju balsojums par gada labākajiem riteņbraucējiem. Balsot varēs trīs nominācijās:

Gada labākais riteņbraucējs

Gada labākā riteņbraucēja

Gada labākais/ā jaunais/ā riteņbraucējs/a

Bez līdzjutēju balsojuma, labāko noteikšanai tiks ņemti vērā arī LRF padomes, BMX klubu padomes, kā arī šosejas un MTB riteņbraukšanas padomes balsojumi. Aptauju organizē Latvijas Riteņbraukšanas federācija sadarbībā ar ziņu portālu lsm.lv.

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew