Sidebar

Šīs nedēļas piektdienā, 20.novembrī, pulksten 14:00 Daugavas stadiona tribīnēs, stingri ievērojot valstī notiektos ierobežojumus vīrusa “Covid – 19” izplatības samazināšanai, norisināsies Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) prezidenta un padomes vēlēšanas. Uz LRF prezidenta amatu pretendē – Sandis Āķis un Kārlis Berlands.

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas esošā prezidenta Igo Japiņa un viņa veidotās padomes pilnvaras noslēdzas šī gada novembrī. Jau jūlijā notikušajā LRF biedru kopsapulcē Igo Japiņš biedrus informēja, ka neplāno pretendēt uz prezidenta amatu trešo termiņu pēc kārtas. Japiņš vadīja federāciju laika posmā no 2012. – 2020. gadam.

Jaunās LRF prezidenta un padomes vēlēšanas norisināsies piektdien, 20.novembrī. Lai spētu ievērot valstī noteiktos ierobežojumus sapulce notiks ārtelpās – Daugavas stadiona tribīnēs. Sapulcē, ievērojot stingrus drošības nosacījumus, atradīsies tikai biedri, prezidenta amata kandidāti un esošā LRF administrācija.

Uz LRF prezidenta amatu laika posmam no 2020. – 2024. gadam pretendē – Sandis Āķis un Kārlis Berlands. Āķa komandas sastāvā kā padomes locekļu kandidāti izvirzīti – Linards Veide, Edgars Dupats, Ivo Čerbakovs, Ģirts Vēvers, Normunds Malnačs, Uldis Ālītis, Mārtiņš Ķeņģis un Ainārs Ķiksis.

Tikmēr Kārļa Berlanda padomes locekļu kandidāti ir -  Dana Rožlapa, Kaspars Čikste, Jānis Mūsiņš, Raivis Ritums, Daniels Kristapsons, Andris Pētersons, Gusts Ošmucnieks un Ģirts Spilbergs.

Ar abu kandidātu programmām iepazīties var ŠEIT:

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew