Sidebar

Šīs nedēļas nogalē Beļģijas pilsētā Zolderā tiks aizvadīti UEC Eiropas kausa izcīņas trešā un ceturtā posma sacensības BMX riteņbraukšanā. Dalībnieku vidū būs kopumā 62 dažāda vecuma un meistarības grupu Latvijas sportisti, tostarp Edžus Treimanis un Vineta Pētersone, kuri iekļuva labāko sešiniekā Pasaules kausa izcīņas BMX superkrosā otrajā posmā. Foto: Sanda Tūtere. 

Starptautiskā BMX riteņbraukšanas sacensību sezona šīs nedēļas nogalē turpināsies Beļģijas pilsētas Zolderas trasē, kur gaidāmi UEC Eiropas kausa izcīņas trešā un ceturtā posma sacensības. Zolderas trase ir viena no labākajām Eiropā. 2015. gadā šeit tika aizvadīts pasaules čempionāts.

UEC Eiropas kausa izcīņas trešajam un ceturtajam posmam pieteikti kopumā 1375 sportisti no 32 valstīm. No Latvijas sportistiem sacensībās startēs 62 dažāda vecuma un meistarības grupu sportisti. Tikmēr komandu vērtējumā tiks pārstāvētas trīs mūsu valsts vienības – “BMX Rīga”, “Stay Strong Latvia” un “BMX Yess team Marupe”.

Elites vīru konkurencē no Latvijas sportistiem startēs Pasaules kausa izcīņas BMX superkrosa otrajā posmā sesto vietu izcīnījušais Edžus Treimanis, Kristens Krīgers, kurš guva sesto vietu Eiropas kausa otrajā posmā, kā arī Helvijs Babris, Mikus Strazdiņš un Kristaps Vekša.

Sieviešu elites grupā no mūsu valsts pārstāvēm uz starta redzēsim Pasaules kausa otrajā posmā piekto vietu izcīnījušo Vinetu Pētersoni, kā arī Vanesu Buldinsku. Pirmajos divos posmos, kas tika aizvadīti Itālijas pilsētā Veronā, Latvijas BMX braucēji izcīnīja kopumā deviņas uzvaras, kamēr komandu ieskaitē otrajā pozīcijā kopvērtējumā atrodas “Stay Strong Latvia” vienība.

Sacensībām video tiešraidē, ko nodrošina Sportacentrs.com, būs iespējams sekot UEC mājaslapā - www.uec.ch. Sacensību sākums sestdien un svētdien gaidāms no pulksten 10:00 pēc Latvijas laika. 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew