Sidebar

Sestdien Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā svinīgi tiks atklātas trešās vasaras Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles. Tikmēr jau svētdien sacensības BMX riteņbraukšanā aizvadīs Latvijas sportisti – Edvards Glāzers un Airisa Galiņa.

Vasaras Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles ir lielākais četrgades sporta forums jaunajiem un talantīgajiem sportistiem vecumā no 14 – 18 gadiem. Šajā gadā tās rīkot uzticēts Argentīnas galvaspilsētai Buenosairesai. Latvijas sportistu delegācijas sastāvā uz Argentīnu devās kopumā 19 sportisti, starp kuriem arī BMX trases sportisti, Edvards Glāzers un Airisa Galiņa, kā arī BMX frīstailists Patriks Vīksna.

Jau šīs nedēļas svētdienā, 7. oktobrī, sacensības par godalgām aizvadīs BMX trases braucēji. Sacensību formāts paredz, ka katru valsti pārstāv viens puisis un viena meitene. Rezultāti tiks summēti kopā. Tādējādi, lai cerētu uz labu rezultātu, stabili jānostartē gan puisim, gan arī meitenei.

Latviju nozīmīgajās sacensībās trenera Olafa Lakuča vadībā pārstāvēs Edvards Glāzers un Airisa Galiņa. Ikdienā “Tālava/ VBSS” klubu pārstāvošais valmierietis Glāzers junioru grupā aizvada pirmo sezonu. Mūsu sportists izcēlies ar augstiem rezultātiem kā pašmāju, tā starptautiskajās sacensībās. Glāzeram izdevies gūt triumfu arī Eiropas kausa izcīņas posmā, bet pasaules čempionātā viņš iekļuva pusfinālā. Tikmēr Airisa Galiņa, kura ikdienā pārstāv Ventspils “Spars” klubu šobrīd ir vadošā Latvijas junioru vecuma grupas sportiste.

Olimpiskajās BMX sacensībās gan puiši, gan meitenes veiks trīs priekšbraucienus, kam sekos lielie fināli.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
logo Zakumuiza

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew