Sidebar

ASV pilsētā Springdalē aizvadīts Red Bull Pumptrack pasaules čempionāta finālsacensības. Vīriešu konkurencē augsto ceturto vietu izcīnīja Latvijas sportists Helvijs Babris. Sacensībās startēja arī Edžus Treimanis un Vineta Pētersone.

Red Bull Pumtrack pasaules čempionāts šajā gadā pulcējis arī virkni augsta līmeņa BMX elites sportistus. Lielajam finālam spēja kvalificēties arī titulētā Laura Smuldersa, kā arī viens no šī brīža vadošajiem elites vīriem – Davids Grafs. Atlases sacensībās Rīgā un Pērnavā iespēju doties uz lielo finālu nopelnīja arī trīs Latvijas sportisti – Edžus Treimanis, Helvijs Babris un Vineta Pētersone.

Fināls aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās ASV pilsētā Springdalē. Izšķirošajām sacensībām kvalificējās 41 vīrietis un 26 sievietes. Atšķirībā no klasiskā BMX, Pumtrack sacensību trasē šķēršļi ir daudz biežāki. Tajos sportistiem galvenokārt jāpierāda sava tehniskā meistarība.

No mūsu sportistiem visaugstāko rezultātu sasniedza Helvijs Babris. Viņš vīru konkurencē uzrādīja ceturto labāko laiku. Uzvaru tikmēr guva Davids Grafs, otrais bija francūzis Edijs Slertē, bet trešais Barijs Nobless no ASV. Edžus Treimanis sasniedza 15. labāko rezultātu.

Sievietēm uzvarēja šveiciete Krista Van Nīderhaueserna. Viņai otrajā vietā sekoja Merela Smuldersa, bet trijnieku noslēdza Laura Smuldersa. Vineta Pētersone ieguva 12. vietu.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew