Pirmdien Beļģijas pilsētā Zolderā notiekošajā UEC Eiropas BMX kausa 4. posmā no Latvijas jaunāko grupu sportistiem godalgas savās vecuma grupās izcīnīja – Edgars Langmanis, Kristers Apels un Markuss Soļims.

Trīs dienu garais UEC Eiropas BMX kausa 3. un 4. posma maratons pirmdien noslēdzās ar bērnu, jauniešu un amatieru grupu 4. posma sacensībām, kurās kuplā skaitā startēja arī dažādu konkurenču grupu Latvijas sportisti.

B13 puišu grupā lieliski sevi turpināja apliecināt “StayStrong Latvia/ BMX Rīga RRS” sportists Edgars Langmanis. Talantīgais sportists uzvarēja visos dienas braucienos, tostarp lielajā finālā, un kļuva par posma uzvarētāju. B12 puišu konkurencē lielisku sniegumu demonstrēja vēl viens “BMX Rīga/ RRS” sportists Kristers Apels, kurš spēja iekļūt lielajā finālā, tajā finišējot otrajā vietā. B11 grupā starp astoņiem finālistiem bija arī “BMX Rīga/ RRS” braucējs Ralfs Spila. Noslēdzošajā dienas braucienā viņam piektā pozīcija. Otro posmu pēc kārtas finālu M25/29 grupā sasniedza Klāvs Lisovskis, kuram šoreiz sestā vieta.

Otro vietu B10 vecuma grupā izcīnīja Markuss Soļims (“Mītavas kumeļi” Jelgavas BJSS). B9 konkurencē ceturto pozīciju ieguva Mariss Mažrims (“Spars”). Šajā pat grupā meitenēm piektā bija Melānija Čudare. B8 puišu konkurencē septīto vietu finālā ieguva Bruno Vanags (“StayStrong Latvia/ BMX Rīga RRS”). G8 meiteņu konkurencē piektā vieta Anna Pedraudzei (“Tālava/ VBSS”). Visbeidzot B7 grupā ceturto vietu ieguva Uvis Piliens (“Mītavas kumeļi”/ Jelgavas BJSS).

UEC Eiropas BMX kausa sezona turpināsies 4. un 5. maijā Norvēģijas pilsētā Rodē. Tikmēr šīs nedēļas nogalē Mančesterā notiks UCI Pasaules kausa BMX superkrosā 1. un 2. posms.