Sidebar

Sākusies pieteikšanās 2019. gada Eiropas BMX čempionātam, kas no 11. līdz 14. jūlijam notiks Valmieras jaunizveidotajā trasē. Gaidāms, ka šajā vērienīgajā sporta notikumā piedalīsies aptuveni 800 dalībnieku no gandrīz 30 valstīm. Oficiālie Latvijas sportistu pieteikumi tiks pieņemt elektroniskā formātā līdz 26. jūnijam. 

Eiropas BMX čempionāts sāksies piektdien, 12. jūlijā, kad par nozīmīgo titulu cīnīsies krūzeru klases sportisti. Savukārt sestdien, 13. jūlijā, uz starta izies bērni vecumā līdz 12 gadiem, bet vakara sesijā varēsim sekot līdzi elites un junioru atlētu cīņām. Savukārt sacensības noslēdzošajā dienā, 14. jūlijā, čempioni tiks noskaidroti jauniešu grupās vecumā no 13 gadiem.

Biļetes uz Eiropas BMX čempionātu iespējams iegādāties Vidzemes Olimpiskā centra kasē un mājas lapā www.voc.lv, kā arī interneta vietnē www.bezrindas.lv.

Eiropas BMX čempionāts vienās sacensībās Latvijā notiks pirmo reizi. Šīs būs vienas no sezonas nozīmīgākajām sacensībām Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā, tādējādi uz starta redzēsim visus labākos Eiropas elites braucējus. Kā sezonas nozīmīgākās sacensības šīs būs visiem Latvijas BMX braucējiem.

Eiropas BMX čempionātu Latvijā rīko Latvijas riteņbraukšanas federācija sadarbībā ar BMX klubu “Valmieras puikas”, Valmieras pilsētas pašvaldību un Eiropas Riteņbraukšanas savienību. Visa informācija par Eiropas BMX čempionātu pieejama mājaslapā – www.eurobmx2019.eu, kā arī sociālo tīklu Facebook un Instagram kontos.

Pieteikšanās tremiņš Latvijas sportistiem - 26. jūnijs.

Sacensību tehniskais gids pieejams ŠEIT:

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew