Svētdien Francijā notiekošajā UCI Pasaules kausa BMX superkrosā sestajā posmā visaugstāk no Latvijas braucējiem ierindojās Niks Rožukalns, kurš savā 1/16 daļfināla braucienā bija piektais.

Apjumtajā BMX trasē, netālu no Parīzes, svētdien turpinājās UCI Pasaules kausa BMX superkrosā sezona. Līdzīgi kā sestdien notikušajā piektajā posmā, arī svētdien uz starta izgāja visi pasaules vadošie BMX sportisti.

Vīriešu konkurencē otro dienu pēc kārtas uzvaru lielajā finālā izcīnīja Nīderlandes titulētais sportists Niks Kimmans. Pasaules eksčempions sīvā cīņā pārspēja mājinieku Žorisu Dodē, kuram otrā vieta. Trešais tikmēr bija šveicietis Davids Grafs.

No Latvijas sportistiem šajā posmā visaugstāko vietu (78.) ieguva pirmos Pasaules kausa posmus karjerā aizvadošais Niks Rožukalns, kuram nedaudz pietrūka līdz iekļūšanai astotdaļfinālā. 1/16 daļfinālā sacensības noslēgt bija spiesti arī – Kristens Krīgers un Mikus Strazdiņš. Tikmēr Filips Krists Rozītis nepārvarēja pirmo kārtu. Uz starta iziet nevarēja Edvards Glāzers. Sacensībās piedalījās 187. dalībnieki.

Sieviešu sacensībās par prieku mājiniekiem triumfēja francūziete Manona Valentino. Otrā finālā bija pasaules čempione Laura Smuldersa, bet trešā bija Alise Viloubija. Vineta Pētersone iekļuva astotdaļfinālā, kur savā braucienā bija sestā un ceturtdaļfinālā neiekļuva.