Sidebar

Šīs nedēļas nogalē Burtnieku novada “Avotu” trasē ar ceturtā posma sacensībām turpināsies “SMScredit.lv BMX čempionāta” sezona. Sacensības sāksies pulksten 13:00. Svētdien turpat norisināsies Burtnieku novada BMX kauss. Foto: Sanda Tūtere.

BMX sezona strauji tuvojas savai kulminācijai. Jau pēc mēneša Valmierā pirmo reizi Latvijas sporta vēsturē vienās sacensībās tiks noskaidroti Eiropas BMX čempionāta godalgoto vietu ieguvēji. Jau tagad zināms, ka sacensības pulcēs visus izcilākos aktīvos Eiropas BMX braucējus.

Šīs nedēļas nogalē Latvijas BMX saime, kā arī apkārtējo valstu braucēji pulcēsies Burtnieku novada “Avotu” BMX trasē. “Tālavas” kluba mājas trasē jau divas reizes notikuši Eiropas BMX čempionāta posmi. Katru gadu šeit notiek arī pašmāju BMX sacensības.

Šīs nedēļas sestdienā “Avotos” notiks “SMScredit.lv BMX čempionāta” ceturtais no kopumā septiņiem posmiem. Pirmie priekšbraucieni sāksies pulksten 13:00, kamēr izšķirošā cīņa par godalgām sāksies pēc pulksten 15:30. Ātrākie braucēji tiks noteikti kopumā 22 vecuma un meistarības vecuma grupās.

Svētdien no pulksten 11:00 “Avotos” notiks Burtnieku novada BMX kausa sacensības, kas arī sola lieliskas sacensības.

Septītajā “SMScredit.lv BMX čempionāta” sezonā iekļauti septiņi posmi. Pirmie trīs posmi jau aizvadīti Jelgavā, Ventspilī un Mārupē, bet sacensības notiks arī Madonā, Smiltenē un Rīgā. Tikmēr Latvijas čempionāts nedēļu pirms Eiropas BMX čempionāta notiks Valmierā.

“SMScredit.lv BMX čempionāts” orientēts uz bērnu un jaunatnes grupu sportistiem. Vienlaikus, posmos startēs arī pieaugušo grupu sportisti, tostarp Latvijas izlases sportisti. Septīto gadu pēc kārtas Latvijas lielākā BMX sacensību seriāla galvenais atbalstītājs ir “SMScredit.lv”.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew