Sidebar

Sestdien no pulksten 13:00 Madonā esošajā Smeceres sila trasē notiks pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla - “SMScredit.lv BMX čempionāta” - sezonas piektais posms. Tikmēr svētdien turpat gaidāmas “Smeceres sila” kausa sacensības. Foto: Sanda Tūre. 

BMX sezona kā starptautiskajā, tā arī Latvijas mērogā atrodas savā otrajā daļā. Līdz šim “SMScredit.lv BMX čempionāta” sezonā aizvadīti četri no kopumā septiņiem posmiem. BMX braucējus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Zviedrijas un Īrijas uzņēmušas Jelgavas, Ventspils, Mārupes Burtnieku novada trases.

Šīs nedēļas nogalē BMX saime devusies uz Madonu. Šajā Vidzemes pilsētā jau vairāk nekā desmit gadus darbojas BMX klubs “Madona”. Kluba braucēji jau izcēlušies ar godalgām pašmāju lielākajās sacensībās. Tikmēr sacensības teju katru gadu notiek “Smeceres silā”.

Sestdien no pulksten 13:00 Madona uzņems “SMScredit.lv BMX čempionāta” piekto no septiņiem posmiem. Par godalgām sportisti sacentīsies kopumā 22 vecuma un meistarības grupās. Izšķirošā cīņa par godalgām sāksies no pulksten 15:00.

Tikmēr svētdien turpat Madonā notiks “Smeceres sila” kausa sacensības. Šeit pirmie priekšbraucieni gaidāmi no pulksten 11:00.

“SMScredit.lv BMX čempionāts” orientēts uz bērnu un jaunatnes grupu sportistiem. Vienlaikus, posmos startēs arī pieaugušo grupu sportisti, tostarp Latvijas izlases sportisti. Septīto gadu pēc kārtas Latvijas lielākā BMX sacensību seriāla galvenais atbalstītājs ir “SMScredit.lv”.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew