Sidebar

Sestdien, 7. septembrī, Māra Štromberga BMX trasē Valmierā notiks starptautiskā BMX sacensību seriāla – Baltijas jūras kausa – 3. posms. Sacensību sākums gaidāms pulksten 14:00. Foto: Sanda Tūtere. 

Šajā sezonā Baltijas jūras kausā BMX riteņbraukšanā iekļauti četri posmi. Pirmie divi no tiem jau aizvadīti Igaunijā un Zviedrijā. Abos posmos visvairāk uzvaras izcīnījuši tieši Latvijas braucēji.

Trešais posms šīs nedēļas sestdienā turpināsies Valmierā esošajā Māra Štromberga BMX trasē. Šīs būs pirmās sacensības šajā trasē pēc jūlija mēnesī lieliski aizvadītā Eiropas čempionāta. Ikdienā šeit treniņus aizvada BMX klubs “Valmieras puikas”, kas arī ir Latvijas posmam saimnieki.

Lai arī “Valmieras puikas” ir starp jaunākajām BMX organizācijām mūsu valstī, tomēr divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga iedvesmoti, kluba puiši regulāri gūst panākumus kā Latvijas, tā starptautiskā līmeņa sacensībās.

Pirmie sacensību priekšbraucieni “Baltijas jūras kausā” sāksies no pulksten 14:00. Tikmēr izšķirošā cīņa par godalgām gaidāma pēc pulksten 15:30. Līdzjutējiem ieeja sacensībās būs bezmaksas.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew