Sidebar

Sestdien Rīgā esošajā Mežaparka trasē norisināsies pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla – “SMScredit.lv BMX čempionāta” – septītās sezonas noslēdzošais posms, pēc kura kļūs zināmi kopvērtējuma uzvarētāji. Tikmēr svētdien turpat norisināsies aizraujošās “Holshat” sacīkstes. Foto: Sanda Tūtere. 

Šajā sezonā “SMScredit.lv BMX čempionāta” sezonā iekļauti septiņi posmi. Seši no tiem jau aizvadīti: Jelgavā, Ventspilī, Mārupē,  Burtnieku novadā, Madonā un Smiltenē. Šajā nedēļas nogalē kuplā Latvijas BMX saime un braucēji no apkārtējām valstīm pulcēsies Rīgā esošajā Mežaparka trasē uz “SMScredit.lv BMX čempionāta” septītās sezonas noslēdzošo posmu.

Sacensību sākums gaidāms pulksten 13:00, kad norisināsies pirmie priekšbraucieni. Tikmēr galvenā cīņa par godalgām risināsies pēc pulksten 15:00. Gaidāmās sacensības solās būt ļoti spraigas, jo daudzās vecuma un meistarības grupās izšķirsies kopvērtējuma uzvarētāji.

Liela intriga ir jauniešu B15/ 16 grupā, kur līderis ir Mārtiņš Emīls Treimanis (“Tālava/ VBSS”), kamēr otrajā pozīcijā esošais Ivars Svarinskis (“BMX Rīga/ RRS”) atpaliek vien par 13 punktiem. Pēc sacensību noslēguma notiks arī sezonas kopvērtējuma apbalvošana.

Latvijas BMX sezona noslēgsies svētdien. Pulksten 10:00 Mežaparka trasē sāksies Latvijā vēl nebijušas “Holeshot” BMX sacensības, kuras rīko “BMX Rīga” klubs. Dalībnieki sacentīsies pirmajās divās taisnēs. Pēc otrās taisnes tiks fiksēts rezultāts.

“SMScredit.lv BMX čempionāts” orientēts uz bērnu un jaunatnes grupu sportistiem. Vienlaikus, posmos startēs arī pieaugušo grupu sportisti, tostarp Latvijas izlases sportisti. Septīto gadu pēc kārtas Latvijas lielākā BMX sacensību seriāla galvenais atbalstītājs ir “SMScredit.lv”.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew