Sidebar

Helvijs Babris priekšsacīkstēs bija ceturtais savā braucienā. Izslēgšanas cīņās viņš pirmajās divās kārtās bija trešais, bet ceturtdaļfinālā finišēja ceturtais, taču ar to pietika pusfināla sasniegšanai. Pusfinālā latvietis finišēja uzreiz aiz finālu sasniegušā četrinieka, kuram zaudēja 0,367 sekundes. Sacensību noslēgumā viņš tika klasificēts augstajā devītajā vietā. Izmantota sportacentrs.com informācija. Foto: Romāns Kokšarovs.

Savukārt Kristens Krīgers un Mikus Strazdiņš pēc priekšsacīkstēm apstājās gandarījuma kārtā, kas deva attiecīgi 88. un 103. pozīciju 109 BMX sportistu konkurencē.

Septītajā posmā Babris un Strazdiņš pamatsacensībās apstājās pirmajā kārtā jeb 1/16 finālā, bet Krīgers nepārvarēja gandarījuma kārtu. Posmā viņiem attiecīgi 39., 45. un 104. vieta no 111 sportistiem.

Jāpiebilst, ka piektdien uzvarēja amerikānis Korbens Šara, bet sestdien - nīderlandietis Niks Kīmans.

 
Tikmēr Vineta Pētersone piektdien pirmajā posmā nepārvarēja kvalifikāciju un pamatsacensībās neiekļuva arī caur gandarījuma kārtu. Aizvadītajā naktī viņai bija veiksmīgāks sniegums un tika sasniegts astotdaļfināls, taču līdz ceturtdaļfinālam pietrūka aptuveni 0,2 sekundes.

Posmos viņa bija attiecīgi 45. un 28. vietā. Dāmu konkurencē startēja nedaudz mazāk par 60 sportistēm, bet uzvaras abos etapos svinēja nīderlandiete Laura Smuldersa.

Pasaules kausā šosezon tiek aizvadīti desmit posmi, kas sadalīt piecās norises vietās. Sezona noslēgsies pēc divām nedēļām Argentīnā.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew