Sidebar

Sestdien “Zuzeum” mākslas centrā notika BMX kluba “Mārupe” rīkotā Latvijas BMX sezonas noslēguma balle, kuras laikā svinīgi tika pasniegti čempionu krekli 2019. gada Latvijas čempioniem bērnu, jaunatnes un amatieru grupās. Svinīgi tika pasniegtas balvas arī Latvijas aizvadītā gada labākajam jaunajam riteņbraucējam Edvardam Emīlam Libertam un labākajai riteņbraucējai  Vanesai Buldinskai.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Latvijas BMX saime pulcējās sezonas noslēguma ballē, kura rīkošanu uzņēmās “Mārupes” klubs. Lieliskā un neformālā gaisotnē sportisti un viņu vecāki izaicināja viens otru ruļļu cīņās. 14+ konkurencē nepārspēti palika – Valters Dzelme un Kitija Elste, bet jaunākajās konkurencēs labākos rezultātu guva Mikus Freimanis un Veronika Monika Stūriška. Par aktivitātēm rūpējās arī “Street Warriors”, bet ar vakara vadītāja pienākumiem lieliski galā tika Artūrs Breidaks.

Pasākuma laikā ar čempionu krekliem tika sveikti 2019. gada Latvijas BMX čempioni bērnu, jaunatnes un amatieru grupās. Īpaši nozīmīga bija labāko valsts riteņbraucēju balvu pasniegšana divās nominācijās. Latvijas Riteņbraukšanas federācijas BMX menedžeris Artis Ozols 2019. gada labākā jaunās riteņbraucēja balvu pasniedza BMX kluba “Mārupe” / AKSSC Valmiera sportistam, Eiropas čempionam, pasaules vicečempionam, Latvijas čempionam un Latvijas Jaunatnes Olimpiādes uzvarētājam Edvardam Emīlam Libertam.

Labākās riteņbraucējas titulu aizvadītajā gadā ieguva Vanesa Buldinska, kura savu skatītāju priekšā ieguva 12. vietu Eiropas čempionātā, kā arī bija 13. Pasaules kausa posmā BMX superkrosā. Vanesa kopā ar citiem Latvijas vadošajiem elites sportistiem jau atrodas Austrālijā, kur nedēļas nogalē notiks pirmie divi Pasaules kausa posmi BMX superkrosā. Balvu saņēma Vanesas pirmais treneris BMX kluba “Mītavas kumeļi” – Uldis Balbeks.

2019. gada Latvijas BMX čempioni:

Elites grupā vīriem – Kristens Krīgers

Elites grupā sievietēm – Vineta Pētersone

Junioru grupā puišiem – Rinalds Jānis Kārkliņš

Junioru grupā meitenēm – Kristiāna Valaine

M17+ - Klāvs Lisovskis

B16 – Edvards Emīls Liberts

B15 – Mārtiņš Zadraks

B14 – Mikus Freimanis

B13 – Edgars Langmanis

B12 – Reinārs Pavlovs

B11 – Rūdolfs Sīklis

B10 – Marks Ņikiforovs

B9 – Ralfs Ratnieks

B8 – Bruno Vanags

B7 – Kristaps Klāvs Elbrets

B6 – Raimo Soldāns

Krūzeru 30+ - Alvis Lānso

Krūzeru 17/19 – Renārs Auga

Krūzeru 12/16 – Hugo Ilvis Eihentāls

G15+ - Līva Glāzere

G13/ 14  - Veronika Monika Stūriška

G11/12 – Adelīna Kārkliņa

G8/10 – Lotte Etmane

G7 Alise Želve

Pasākumu atbalstīja mākslas centrs “Zuzeum”, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, “Latvijas Maiznieks”, “Mārupes siltumnīcas”, “Siļķītes un dillītes”, “Spectehserviss”, “Live Sound” un citi labvēļi. Par mūziku rūpējās DJ “Double”.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew