Sidebar

Šīs nedēļas nogalē Austrālijas pilsētā Batērstā norisināsies UCI Pasaules kausa BMX superkrosā 3. un 4. posma sacensības. Iepriekšējos posmos gūtos rezultātus uzlabot centīsies Latvijas BMX sportisti – Kristens Krīgers, Helvijs Babris, Vineta Pētersone un Vanesa Buldinska. Startēt gatavs būs arī Mikus Strazdiņš, kurš traumas dēļ izlaida pirmos posmus.

UCI Pasaules kausa sezona BMX superkrosā ar aizraujošām sacensībām aizvadītajā nedēļā iesākās Austrālijas pilsētā Šepertonā. Pēc sacensībām pasaules BMX elites pārcēlās uz otrā Austrālijas pusē esošo Batērstas pilsētiņu. Šeit sestdien un svētdien notiks 3., kā arī 4. posms.

Sestdien sacensības sāksies pulksten 02:00 naktī pēc Latvijas laika ar 1. kārtas braucieniem. Pēc tam sekos pamatsacensības. Lielie fināli tikmēr gaidāmi pulksten 06:00 rītā pēc Latvijas laika. Svētdien sacensību sākums būs pulksten 02:30 pēc Latvijas laika.

No Latvijas braucējiem sacensībās startēs: Kristens Krīgers (“Mītavas kumeļi/ AKSSC Valmiera”), Helvijs Babris (“MŠA – Valmieras puikas/ AKSSC”), Mikus Strazdiņš (“Tālava VBSS/ AKSSC Valmiera”), Vineta Pētersone (“Silvas ziķeri/ AKSSC Valmiera”) un Vanesa Buldinska (Mītavas kumeļi/ AKSSC Valmiera”). 

Pirmajos divos posmos no latviešiem visaugstāk tika Vineta Pētersone, kura pirmajā dienā iekļuva ceturtdaļfinālā un noslēgumā ieņēma 22. vietu, bet otrajā dienā uzreiz aiz labāko 30 sportistu skaita palika gan Pētersone, gan Kristens Krīgers. Traumas dēļ pirmos posmos izlaida Mikus Strazdiņš, kurš aizvadījis treniņus Batērstas trasē un domājams būs gatavs arī piedalīties sacensībās.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew