Sidebar

Sestdien Vecpiebalgā no pulksten 13:00 norisināsies pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla  - “SMScredit.lv BMX čempionāta” otrais posms. Tikmēr svētdien turpat notiks Vecpiebalgas novada kausa sacensības. Foto: Sanda Tūtere. Ar dalībnieku sarakstu iepazīties var ŠEIT:

Jaunā BMX sacensību sezona Latvijā sākās ar jaunu “SMScredit.lv BMX čempionāta” dalībnieku rekordskaitu Burtnieku novada “Avotu” trasē. Par godalgām 22 vecuma un meistarības grupās sacentās 368 dalībnieki.

Sezonas turpinājums gaidāms šajā nedēļās nogalē Vecpiebalgas BMX trasē. Tieši šo trasi par kā savu mājas trasi ilgi uzskatījis Tokijas Olimpisko spēļu kandidāts Helvijs Babris.

 Sestdien šeit norisināsies “SMScredit.lv BMX čempionāta” otrais posms. Sacensību pirmie priekšbraucieni notiks no pulksten 13:00, bet izšķirošās cīņas par uzvarām risināsies pēc pulksten 16:30. Sacensībās startēs dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Tikmēr svētdien no pulksten 11:00 turpat norisināsies Vecpiebalgas novada atklātā BMX čempionāta jubilejas sacensības.

2020. gada “SMScredit.lv BMX čempionāta” sezonā iekļauti pieci posmi, kas norisinās Burtnieku novadā, Vecpiebalgā, Jelgavā, Smiltenē un Valmierā. Tikmēr Latvijas čempionāts 15. augustā  notiks Ventspilī.

 “SMScredit.lv BMX čempionāts” orientēts uz bērnu un jaunatnes grupu sportistiem. Vienlaikus, posmos startēs arī pieaugušo grupu sportisti, tostarp Latvijas izlases sportisti. Astoto gadu pēc kārtas Latvijas lielākā BMX sacensību seriāla galvenais atbalstītājs ir “SMScredit.lv”.

2020. gada SMScredit.lv BMX čempionāta sezonas kalendārs:

25.07. – Vecpiebalgā

01.08. – Jelgavā

29.08. – Smiltene

19.09. – Valmierā

Ar dalībnieku sarakstu iepazīties var ŠEIT:

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew