Sidebar

Publicēts 2021. gada UEC Eiropas kausa kalendārs BMX riteņbraukšanā. Tajā iekļauti 12 posmi, kas norisināsies sešās nedēļas nogalēs. 5. un 6. jūnijā divi posmi ieplānoti Latvijā – Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”.

UEC Eiropas kauss ir lielākais un prestižākais BMX sacensību seriāls Eiropā. Tajā elites un junioru sportisti cīnās par vērtīgajiem UCI ranga punktiem, kamēr masveidību veicina jauniešu, bērnu un amatieru grupu sportistu dalība. Allaž Eiropas kausa posmos kuplā skaitā un ar vērā ņemamiem panākumiem startē Latvijas sportisti.

Eiropas Riteņbraukšanas savienība (UEC) savā mājaslapā publicējusi 2021. gada Eiropas kausa sacensību kalendāra projektu. Kopumā tajā iekļauti 12 posmi, kam jānorisinās sešās nedēļas nogalēs.

Par prieku Latvijas sporta līdzjutējiem un BMX saimei, divi posmi norisināsies Valmierā esošajā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”. Latvijas posmi kalendārā iekļauti 5. un 6. jūnijā.

Jāatgādina, ka 2019. gadā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” sekmīgi norisinājās UEC Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā, kas pulcēja 1060 sportistus no 25 valstīm. Sacensības klātienē noraudzījās arī vairāki tūkstoši skatītāju. Organizatori saņēma plašu atzinību no dalībniekiem, treneriem un UEC.

Šī gada UEC Eiropas kausa sezonas starts, ja situācija ar vīrusa “Covid – 19” izplatības ierobežošanu būs pieņemama sporta sacensību rīkošanai Itālijā, gaidāms 20. un 21. martā Veronas trasē. Gaidāmi posmi arī – Zolderā (Beļģija), Papendālē (Nīderlande), Sarrians (Francijā), Anadijā (Portugālē).

UEC Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā kalendāra projekts 2021. gadā:

20. – 21. marts, 1./2. posms – Verona (Itālija)

3. – 5. aprīlis, 3./4. posms – Zolder (Beļģija)

22. – 23. maijs, 5./6. posms – Papendal (Nīdrerlande)

5. – 6. jūnijs, 7./8. posms – Valmiera (Latvija)

19. – 20. jūnijs, 9./10. posms – Sarrians (Francija)

4. – 5. septembris, 11./12. posms – Anadia (Portugāle)

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew