Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) sadarbībā ar sadarbības partneriem piedāvā īpašu lojalitātes programmu visiem LRF licencētajiem sportistiem. Tajā iekļautas reālas atlaides un bezmaksas dalība prestižākajās šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensībās. Lai automātiski saņemtu visas piedāvātās lojalitātes, dalībniekam jābūt derīgai jebkura veida LRF izdotajai licencei. Kopējais licencētā sportista ieguvums dalībai visās LRF rīkotajās sacensībās - 80 EUR. 

Lojalitātes programmas piedāvājumi:

Bezmaksas dalība Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā:

36478180 2181777481851837 8232511927637508096 n

27. jūnijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Rīgā visās vecuma grupās (no C zēnu/meiteņu līdz pat M70+ ) norisināsies Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā. Tā ir lieliska iespēja sevi samērot ar citiem velomīļiem. Gaidāma aizraujoša un droša trase. Kulminācija būs elites vīru cīņas. Ikvienam LRF licencētajam sportistam dalība sacensībās ir bezmaksas. Online reģistrācija mājaslapā lrf.lv būs pieejama no 1. jūnija.

Bezmaksas dalība Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā:

36537367 2183510148345237 8475035678437015552 n

29. jūnijā un 30. jūnijā riteņbraukšanas čempionu pilsētā – Kuldīgā – notiks Latvijas čempionāta sacensības grupas braucienā Kuldīga sagaidīs riteņbraucējus ar viesmīlīgu uzņemšanu un interesantām trasēm. Gaidāmas spraigas cīņas jauniešu, junioru, amatieru, sieviešu un elites vīru konkurencēs. Ikvienam LRF licencētajam sportistam dalība sacensībās ir bezmaksas. Online reģistrācijas mājaslapā lrf.lv būs pieejama no 1. jūnija.

Bezmaksas dalība Latvijas čempionātā MTB Olimpiskajā krosā:

37735994 1985885394776079 5418109404341862400 n

Visus kalnu riteņbraukšanas cienītājus šajā gadā uz valsts čempionāta MTB Olimpiskajā krosā sacensībām 21. jūlijā aicina gleznainā Sigulda. “Fischer” slēpošanas centrā izveidotajā trasē sevi apliecināt varēs kā rūdīti profesionāļi, tā amatieri, dāmas un jaunāko grupu braucēji. Dalībnieku ērtībām būs pieejamas arī ģērbtuves un dušas. Ikvienam LRF licencētajam sportistam dalība sacensībās ir bezmaksas. Online reģistrācijas mājaslapā lrf.lv būs pieejama no 1. jūlija.

Bezmaksas dalība Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā lielajā finālposmā – “Smiltenes kausā”:

36524142 2183503445012574 3277115696739254272 n

Sezonas izskaņā, 14. septembrī, grandiozs sezonas noslēgums gaidāms skaistajā Vidzemes pērlē – Smiltenē. Pēc 15 gadu pārtraukuma savu atdzimšanu piedzīvos “Smiltenes kausa” sacensības šosejas riteņbraukšanā. Gaidāma unikāla pilsētas sacīkste pa 3 kilometru garo un tehniski sarežģīto apli. Trases “odziņa” būs leģendārais Smiltenes bruģa kalns. Šīs reizē būs arī Latvijas kausa un “Cerību kausa” finālposmu sacensības, pēc kurām gaidāma kopvērtējuma apbalvošana. Sacensības norisināsies jaunākajās vecuma grupās. Amatieru un elites braucēji tiks aicināti startēt “Open” braucienā, kamēr noslēgumā gaidāms leģendu brauciens. Ikvienam LRF licencētajam sportistam dalība sacensībās ir bezmaksas. Online reģistrācijas mājaslapā lrf.lv būs pieejama no 1. septembra.

Automātiska iekļaušana Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā un Latvijas Nacionālā MTB ranga vērtējumos:

wedd

Latvijas Riteņbraukšanas federācija sadarbībā sar sacensību organizatoriem šajā gadā piedāvā junioru, amatieru un elites licenču īpašniekiem (vīriešiem un sievietēm) jaunas platformas, kurās būs iespējams sevi apliecināt absolūtajā vērtējumā un pa vecuma grupām. Iekļauti arī komandu vērtējumi un īpaša debitantu grupa. Latvijas kauss šosejas riteņbraukšanā izveidots pirmo gadu. Tajā iekļautas LRF kalendārā esošās augstākās, 1., 2. un 3. kategorijas šosejas riteņbraukšanas sacensības. Latvijas kausa rezultāti tiks atjaunoti pēc katrām sacensībām.

Latvijas Nacionālajā MTB rangā iekļautas LRF kalendārā esošās augstākās 1., 2. un 3. kategorijas sacensības. Rangs tiek atjaunots pēc katrām tajā iekļautajām sacensībām. Ikvienam LRF licencētajam sportistam iekļaušanās rangā ir automātiska.

- 30% atlaide jebkuram pirkumam Latvijas velo apģērba ražotāja “4 Cyclists” interneta veikalā

4cyclists baneris 02 01 1

Visiem LRF licencētajiem sportistiem tiek piešķirta - 30% atlaide no sākuma cenas jebkuram pirkumam “4 Cyclists” interneta veikalā https://www.4cyclists.eu/product-category/shop/!

Lai tiktu pie atlaides, pirkuma komentārā jānorāda LRF licences numurs un jāizvēlas maksāt ar bankas pārskaitījumu. Piedāvājums neattiecas uz komandu apģērbu! Piedāvājums spēkā līdz 2019. gada 31. decembrim. 

- 25% atlaide uzsēdes regulēšanai veikalā “Hawaii Express”

 LRF HE uzsedes regulesanas lielais baneris

Izmantojam profesionālu tehniku no bikefitting.com, kurš ir jau palīdzējis jau tūkstošiem uzņēmumu un braucēju. Tas būs noderīgi ikvienam, gan svētdienas braucējam, gan amatierim. Serviss tiks piedāvāts gan jaunu velosipēdu pircējiem, gan pārējiem interesentiem. Tikai LRF licencētajiem sportistiem tiek piedāvāti īpaši nosacījumi:

  • - 25% atlaide regulēšanai
  • - 20% atlaide regulēšanā izmantotajām detaļām
  • Ārpus rindas 3 dienu laikā

Vairāk lasi: https://www.hawaii.lv/lv/uzsedes-regulesana. Atlaidi iespējams iegūt, uzrādot licence pie maksāšanas.

- 25% atlaide Velo Garāžai veikalā “Hawaii Express”

rrt

VELO GARĀŽA ir speciāla velosipēdiem piemērota glabāšanas vieta, siltā un sausā, velosipēdiem draudzīgā vidē.

  • VELO GARĀŽAS telpas ir apsargātas un apsildītas, tā rūpējoties par jūsu braucamrīka drošību un kvalitatīvu uzglabāšanu. VELO GARĀŽA darbojas no 1. oktobra līdz 31. martam. Uzglabāt var arī daļu no šī perioda.
  • VELO GARĀŽAS uzglabāšanas cena par vienu velosipēdu ir 8 euro mēnesī. Ja uzglabā 3 vai vairāk velosipēdus vienlaicīgi, tad uzglabāšanas cena ir 7 euro mēnesī par katru velosipēdu. VELO GARĀŽA ietver velo diagnostiku (defektāciju) bez maksas.

Ja maksājot par pakalpojumu uzrādīsi derīgu LRF sportista licenci, saņemsi:

- 25% atlaidi velosipēda uzglabāšanai

- 20% atlaidi velosipēda remontam ziemā (oktobris – marts)

Vairāk par pakalpojumu lasi: https://www.hawaii.lv/lv/velo-garaza

Bezmaksas konsultācijas veikalā “Hawaii Express”

Ikvienam amatieru braucējam mēdz rasties jautājumi par to, kā labāk sagatavot savu velosipēdu sezonai vai konkrētām sacensībām. “Hawaii Express” profesionāļi palīdzēs sniegt atbildes ne tikai uz šiem jautājumiem, bet arī ieteiks labāko ekipējamu konkrētiem apstākļiem un sniegs praktiskus padomus par velosipēda remonta jautājumiem. Visiem derīgu LRF licenču īpašniekiem konsultācijas ir bezmaksas.

- 40% atlaide esošajiem treniņplāniem un - 30% atlaide trenera pakalpojumiem no “Train2Win”

t2w lrf fb

Trenējies gudri un pareizi, sasniedz savus mērķus kopā ar “Train2Win”. Tikai LRF licencētajiem sportistiem divi īpaši piedāvājumi:

Saņem – 30% atlaidi pirmajiem trijiem mēnešiem no trenera pakalpojumiem pakām: Basic, Anvaced un Premium. (Lai saņemtu atlaidi, jāveic apmaksa par 3 mēnešiem)

 Saņem – 40% atlaidi visiem eksistējošajiem “Train2Win” treniņplāniem. Ar tiem iepazīsties: https://www.trainingpeaks.com/coach/janismusins#trainingplans

Ņem vērā: Lai saņemtu attiecīgās atlaides, jānosūta pieteikums ar izvēlēto pakalpojumu un licences numuru uz info@train2win.lv . Kā e-pasta subject line (tematu) norādi - “lojalitātes programma” .

Īpaši nosacījumi apdrošināšanas iegūšanai no kompānijas “Compensa”

Compensa VIG Logo hires

Apdrošināšanas kompānija “Compensa” tikai LRF licenču reģistrētājiem piedāvā īpašu nosacījumus apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem. Aicinām iepazīties ar apdrošināšanas noteikumiem mājaslapā lrf.lv. Tur arī iespējams ērti aizpildīt pieteikuma veidlapu. Vienas darba diena laikā ar pasūtītāju sazinās apdrošināšanas kompānijas pārstāvis. Iespējama trīs līmeņu apdrošināšana – Ekonomiskais, Optimālais un Profesionālais modelis. 

- 10% atlaide gada abonementam Wellness centra apmeklējumam viesnīcā “Lielupe”

51482188 995105747341854 2762138410595385344 n

 

Atpūta visa gada garumā ir nepieciešama arī riteņbraucējiem. Wellness centrs, kas atrodas viesnīcā “Lielupe” piedāvā lielisku - 10% atlaidi gada abonementam Wellnes centra apmeklējumam. 25 metru baseins ar divām kaskādēm, Somu sauna, Turku tvaika pirts, Tehnogym trenažieru zāle, Džakuzi, Kontrastduša, Apsildāms āra baseins. Tas viss LRF licencētajiem sportistiem pieejams par īpašu cenu:

Standartpiedāvājums gada abonementam: 750 EUR:

LRF lienču īpašniekiem: 675 EUR.

Atlaidi iespējams iegūt, iegādājoties abonementu Wellness centrā “Lielupe”