Sidebar

Amatieru riteņbraucēji ar «cycling for all»  un «master» licencēm tiek iekļauti iknedēļas LRF amatieru šosejas, kā arī MTB amatieru rangos. Pirmo gadu rangos iekļauts ne tikai absolūtais vērtējums vīriešiem un sievietēm, bet arī iedalījums pa vecuma grupām, sniedzot vēl lielāku azartu ranga dalībniekiem. 

Bez individuālā vērtējuma, iekļauts arī komandu vērtējums. Dalībniekiem būs iespēja krāt ranga puntkus dažāda mēroga sacensībās Latvijā. Sezonas izskaņā tiks apbalvoti labākie individuālajā un komandu vērtējumā, bet katru mēnesi kāds no ranga dalībniekiem tiks pie vērtīgām balvām no licenču lojalitātes programmas partneriem.

RTRFDS

INDIVIDUĀLIE RANGI:

LRF amatieru riteņbraukšanas šosejas un MTB rangos iekļautas augstākās, 1., 2., 3. kategorijas Latvijas šosejas sacensību  distances. Katrās sacensībās ranga dalībnieki cīnās par konkrētu punktu skaitu, atbilstoši konkrēto sacensību kategorijai. Ikvienam iespēja sevi samērot ar citiem amatieriem absolūtajā vērtējumā un vecuma grupā. Katru mēnesi starp ranga dalībniekiem gaidāma vērtīgu balvu izloze, bet sezonas noslēgumā godalgoto vietu ieguvēji tiks godināti LRF gada apbalvošanas pasākumā. 

lrfapbalvosanamotormuzejs4000 187

KOMANDU RANGI:

LRF amatieru riteņbraukšanas šosejas un MTB rangos piedalīties aicinātas pašmāju entuziastu komandas. Katrās ranga sacensībās tiks vērtēti līdz četriem komandas sastāvā esošajiem sportistiem. Labākās trīs šosejas un MTB amatieru rangu komandas tiks godinātas LRF gada apbalvošanas pasākumā.

2018. gada ranga nolikums un punktu skala atrodama  ŠEIT:

2018. gada amatieru licenci reģistrē  ŠEIT:

 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew