Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija kopā ar sadarbības partneriem 2018. gadā amatieru sportistiem ievieš motivējošu licenču lojalitātes programmu, kurā iekļauti kopumā 16 piedāvājumi. Lojalitātes programmas mērķis radīt amatieriem un riteņbraukšanas iesācējiem draudzīgu vidi, motivēt šajā aizraujošajā sporta veidā palikt riteņbraucējus pēc jaunatnes sporta veida beigām, kā arī palielināt kopējo licencēto riteņbraucēju skaitu.

  • Amatieri – vīrieši un sievietes – tiek aicināti ātri un ērti iegādāties “Cycling for all” (no 19 – 23 gadu vecumam) vai “Master” (no 35 gadu vecuma) licences. Kā vienīgais priekšnoteikums licences iegūšanai ir derīga apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem, ko piedāvājam ērti iegūt par izdevīgiem nosacījumiem. Licences cena ir 25 EUR. Licenci iespējams iegūt drukātā veidā, kā arī tā ir derīga elektroniski lrf.lv mājaslapā - sadaļā licences - 2018. gada licenču saraksts. 
  • Uzrādot derīgas licences ikvienam būs iespēja iegūt priekšrocības 16 dažādiem partneru sarūpētiem piedāvājumiem. Katru mēnesi starp visiem licencētajiem amatieru sportistiem tiks veikta vērtīgu balvu izloze.

 

  • Reģistrē savu amatieru licenci ŠEIT:
  • Par apdrošināšanu uzzini un reģistrē to ŠEIT:

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew