Sidebar

Ivo Čerbakovs (LRF ģenerālsekretārs)
Apstiprināšanas datums: 16.01.2017.
Pilnvaru termiņš: 10.11.2020.
Pārstāv federāciju atsevišķi
e -pasts: ivo.cerbakovs@balticlaw.com
 
Toms Markss (LRF izpilddirektors)
Apstiprināšanas datums: 20.05.2020.
Pilnvaru termiņš: 10.11.2020.
Tiesības pārstāvēt biedrību kopā ar vēl vienu valdes locekli
e pasts: federacija@lrf.lv 

 

Artis Ozols (BMX menedžeris)
Apstiprināšanas datums: 10.11.2016.
Pilnvaru termiņš: 10.11.2020.
Tiesības pārstāvēt biedrību kopā ar vēl vienu valdes locekli
e pasts: bmx@lrf.lv

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew