Sidebar

Latvijas kalnu riteņbraucēja Paula Žibasa svētdien Francijā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa junioru sacensībās nobraucienā, kopvērtējumā sezonu noslēdzot trešajā vietā. IZMANTOTA: Leta informācija.

Tāpat kā sezonas pirmajos sešos posmos, arī pēdējā, septītajā, nepārspēta palika austriete Valentīna Hēla, kura distanci veica divās minūtēs un 56,147 sekundēs.Žibasa viņai zaudēja 17,564 sekundes, kas ļāva ierindoties otrajā vietā, bet trešā bija norvēģiete Mille Junseta, kura bija 0,914 sekundes lēnāka par latvieti.

Piektdien notikušajā kvalifikācijā Žibasa uzrādīja sliktāko rezultātu no septiņām kalnu riteņbraucējām, kuras startēja šajās sacensībās.

Šosezon Žibasa Pasaules kausa sacensībās izcīnīja divas otrās vietas un trīs reizes finišēja ceturtā.


Kopvērtējumā ar 420 punktiem triumfēja Hēla, otro vietu ar 115 punktiem izcīnīja amerikāniete Anna Ņūkirka, bet trešā ar 110 punktiem bija Žibasa. Pie punktiem kopumā tika 13 kalnu riteņbraucēja.

Pērn Žibasa startēja trijos Pasaules kausa posmos. Divos no tiem jaunā sportiste uzvarēja, bet noslēdzošajā ieņēma otro vietu, sudrabu gūstot arī kopvērtējumā. Pasaules čempionātā Austrālijā Latvijas kalnu riteņbraucēja piedzīvoja kritienu un finišēja piektajā vietā.

Žibasa, kura ikdienā dzīvo un treniņus aizvada Austrijā, pērn tika izvirzīta Latvijas gada labākās jaunās riteņbraucējas balvai.

Svētdien Pasaules kausa posma sacensībās olimpiskajā krosā (XCO) startēs Mārtiņš Blūms.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
logo Zakumuiza

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew