Sidebar

Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms svētdien finišēja 74. vietā sezonas noslēdzošajā Pasaules kausa posmā MTB XCO krosā. Distances vidus daļā mūus sportists piedzīvioja velosipēda riepas plīsumu. Izmantota: Sportacentrs.com informācija. 

Sacensībās triumfēja titulētais šveicietis Nino Šurters, kurš par 12 sekundēm apsteidza itāli Gerhardu Keršbaumeru, kamēr trešajā pozīcijā palikušais francūzis Maksims Marots jau atpalika vairāk nekā pusotru minūti.

Blūms pēc pirmajiem diviem apļiem atradās 65. pozīcijā, bet trešajā viņu piemeklēja tehniskas problēmas, latvietis uzrādīja tikai 94. rezultātu un atkāpās uz 77. pozīciju. Kaut pēdējos divos apļos viņa temps atkal bija lielāks, līdz finišam latvietis spēja veikt vairs tikai pāris vietu kāpumu. Finišā viņš no Šurtera atpalika par apli.

Blūms pie punktiem tika trijos no septiņiem šīs sezonas posmiem, Pasaules kausa noslēguma kopvērtējumā ar 98 punktiem esot 63. pozīcijā. Viņam priekšā bija tautietis Arnis Pētersons, kurš ar 119 punktiem bija 56. pozīcijā. 110 no šiem punktiem Pētersons nopelnīja etapā Čehijā, kurā icīnīja astoto vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā ar 1861 punktu ļoti pārliecinoši triumfēja Šurters, kurš to paveicis jau sesto reizi karjerā.

 

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew