Sidebar

Pateicoties Fischer Slēpošanas centra atbilstošajai infrastruktūrai, jau ceturto gadu uzņemsim dalībniekus no dažādām pasaules valstīm un nodrošināsim augsta līmeņa starptautisku riteņbraukšanas sacensību XCO „Siguldas kauss” UCI C2 2018 organizēšanu. Līdz 13.septembrim ir atvērta elektroniskā pieteikšanās sacensībām Fischer Slēpošanas centra tīmeklekļa vietnē www.siguldassports.lv/starts. Šāda mēroga un veida sacensības ir unikālas, jo Latvijā šādas ir vienīgās.

 Visi interesenti – sportisti, atbalstītāji un līdzjutēji ir laipni gaidīti 16.septembrī no plkst.10.00 Fischer Slēpošanas centrā, Puķu ielā 4, lai izmēģinātu savus spēkus sacensībās vai atbalstītu Latvijas un ārvalstu sportistus cīņā par UCI starptautiskā ranga punktiem.

Šogad trase sacensību dalībniekiem ir izveidota vēl draudzīgāka – trase ir nomarķēta un pieejama treniņbraucieniem, kā arī attīrīta, daudzviet paplašināta un uzlabota. XCO trasē dalībniekiem būs jāpārvar dažādi šķēršļi – tramplīni, virāžas, smiltis, saknes, akmeņu krāvumi, koki u.c. dabīgi radušies un mākslīgi veidoti šķēršļi. Sacensības būs ļoti dinamiskas un to dalībniekiem būs nepieciešams spēks, izveicība un labas koncentrēšanās spējas.

Sacensības norisināsies Elites grupā (gan dāmām, gan kungiem), ar iespēja piedalīties sportistiem no 19 gadu vecuma ar derīgu UCI licenci, kā arī Junioru grupā (gan dāmām, gan kungiem), ar iespēju piedalīties 17 un 18 gadus veci sportisti ar derīgu UCI licenci. Šajās sacensībās sportistiem ir iespēja krāt UCI punktus savai valstij, pēc kuriem tiks noteikti 2020.gada vasaras olimpisko spēļu dalībnieki Japānā. Visi pārējie interesenti, kuriem nav starptautiskās UCI licences, var piedalīties OPEN grupā (sākot no 2004.gadā dzimuši un vecāki).

Plašāka informācija par sacensībām un nolikums pieejams Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv.

XCO „Siguldas kauss” UCI C2 2018 ietvaros tajā pašā dienā tiks organizētas „S!-Šķēršļu velo 2018” sacensības bērniem un jauniešiem no 6 līdz 14 gadiem. Sacensības notiks 16.septembrī no plkst. 15.00, numuru saņemšana no plkst.13.30. „S!-Šķēršļu velo 2018’’ ir jauna koncepta velo sacensības bērniem, sākot ar „dipu dapu” klasi līdz 2001.gadā dzimušiem, kurās dalībniekiem būs ne tikai jābrauc ar velo ierastajā trasē un meža takās, bet arī jāpārvar dažāda veida šķēršļi – gan cilvēka veidoti (vilnītis, pakāpiens, līdzsvara šūpoles, labirints, stumšanas zona, u.c.), gan sacensību apvidū jau atrodamie dabiski izveidojušies (saknes, reljefs, līkumi, u.c.). Šāda veida sacensības palīdz velobraucējiem attīstīt un pārliecināties par savām velosipēda vadītprasmēm un veiklību dažādos apstākļos. Vairāk informācijas par sacensību norisi un nolikums pieejams šeit.

Informāciju sagatavoja:

Aneta Galdiņa, Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
SIA “Siguldas Sporta serviss”

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
logo Zakumuiza

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew