Sidebar

Nākamā gada Latvijas čempionāts MTB maratonā notiks “Vivus.lv MTB maratona” Talsu posmā, kas norisināsies 7. jūlijā. Šajā gadā par valsts čempioniem, kas tika noskaidroti SEB MTB maratona Madonas posmā, kļuva: Oskars Muižnieks, Katrīna Jaunslaviete-Kipure, Alekss Krasts, Santa Sanija Jurgena un Reinis Andrijanovs. Foto: Agnis Melderis.

Latvijas čempionāta vērtējums MTB maratonā tradicionāli notiek abos lielākajos pašmāju MTB maratonos – SEB MTB maratonā vai Vivus.lv MTB maratonā. Par valsts čempiona godalgām un čempionu krekliem sacenšas licencētie junioru, elites un amatieru kategoriju sportisti. Šajā gadā Latvijas čempionāta ieskaite ikvienam licencētajam braucējam bija bezmaksas, tādējādi papildinot LRF licenču lojalitātes programmu.

Nākamajā gadā cīņa par MTB maratona godalgām notiks 7. jūlijā “Vivus.lv MTB” maratona Talsu posmā, kas allaž izcēlies ar aizraujošām un tehniski ļoti interesantām distancēm un visaugstākā līmeņa organizāciju. Sacensību oficiālā mājaslapa – www.mtbmaratons.lv

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew