Ceturtdien pulksten 13:00 Facebook lapā Sporta mikrofons, lietotnē “LMT Straume” un interneta platformā straume.lmt.lv būs vērojams raidījums “VELO Studija”. Šajā reizē studijas viesis būs Nīderlandes komandas “CST Sandd Americian Eagle” un Latvijas izlases kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms.

2017. gada Pasaules kausa kopvērtējums uzvarētājs MTB XCO krosā U23 vecuma grupā Mārtiņš Blūms pērn aizvadīja pirmo sezonu elites vīru konkurencē. Individuāli augstvērtīgāko rezultātu cēsinieks sasniedza Eiropas čempionātā, kur izcīnīja 16. vietu.

Sezonas izskaņā Mārtiņš kopā ar komandas biedru Sebastianu Karstensenu Bralīlijā startēja prestižajās “Brasil Ride” MTB daudzdienu sacensībās, kuru kopvērtējumā izcīnīja piekto vietu, kā arī divas reizes spēja uzvarēt atdevišķos posmos. Sezonas izskaņā Mārtiņš Latvijas izlases sastāvā startēja UCI kategorijas šosejas riteņbraukšanas sacensībās, kā arī dramatiskā cīņā uzvarēja Toyota Rīgas velomaratonā. Par šo un daudzām citām lietām vairāk uzzināsi, ja sekosi līdzi tiešraidei, vai raidījuma ierakstam.