Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) sadarbībā ar sacensību organizatoriem 2019. gada sezonā ikvienam licencētajam riteņbraucējiem piedāvās iespēju automātiski iekļūt Latvijas Nacionālajā MTB rangā. Tajā tika iekļautas visas augstākās, 1., 2. un 3. kategorijas MTB sacensības. Pirmo gadu rangā iekļautas 11 vecuma grupas gan vīriem gan dāmām, tostarp arī debitanti, juniori un elites braucēji. Sezonas izskaņā notiks apbalvošana vecuma grupās, kā arī absolūtajā un komandu vērtējumā. Foto: Ģirts Kehris. 

Iepriekšējos trīs gadus LRF, ar mērķi popularizēt amatieru riteņbraukšanu un veicināt licencēto riteņbraucēju skaita pieaugumu, visas sezonas garumā rīkoja Latvijas amatieru MTB rangu. Laika gaitā tas izpelnījās augošu popularitāti kā no individuālajiem sportistiem, tā komandām. Tomēr nu pienācis laiks jaunam attīstības virzienam.

SACENSĪBAS: 

2019. gada sezonā, ar mērķi veicināt plašāku interesi par Latvijā notiekošajām kategoriju MTB sacensībām un palielināt rangā iesaistīto dalībnieku/ču skaitu, LRF piedāvās Latvijas Nacionālo MTB rangu. Tajā tiks iekļautas visas LRF kalendārā esošās augstākās, 1., 2. un 3. kategorijas sacensības. Atkarībā no kategorijas, dalībnieki sacentīsies par konkrētu punktu skaitu.

DALĪBNIEKI: 

LRF paplašinājusi rangā iekļautās vecuma un meistarības grupas. Pirmo gadu rangā iekļauti juniori/es, elites braucēji/as bez iegūtiem UCI punktiem starptautiskā līmeņa sacensībās (neskaitot Latvijas čempionātu). Lai mudinātu arvien jaunus cilvēkus licencēties, LRF ieviesusi arī debitantu vērtējumu. Šeit iekļauti vīri, kuri 2018. gada sezonā nebūs reģistrējuši LRF licences. Vienlaikus, saglabātas visas “cycling for all” un “Master” kategorijas amatieru vīru un dāmu grupas.

IZDEVĪGI LICENCĒTIES:

Šajā gadā LRF visiem licencētajiem sportistiem nodrošinās bezmaksas dalību Latvijas čempionātā MTB XCO krosā, Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas un individuālajā braucienā, kā arī Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā lielajā finālposmā, kas 14. septembrī notiks Smiltenē par vēl līdz šim Latvijā nebijuši dinamisku un grūtu distanci. Vienlaikus, licencētie sportisti varēs baudīt licenču lojalitātes programmu, kā arī par īpaši izdevīgiem nosacījumiem reģistrēties apdrošināšanai. Par visiem ieguvumiem, ko sniedz licences iegāde uzzini ŠEIT:

APBALVOŠANA VECUMA GRUPĀS: 

Svarīgi zināt, ka Latvijas Nacionālajam MTB rangam atsevišķa reģistrācija nav jāveic. Rangā automātiski tiks iekļauti tie sportisti, kuriem būs derīgas LRF izdotās licences. Otro gadu pēc kārtas tās būs derīgas arī elektroniski. Sezonas beigās notiks apbalvošana gan pa vecuma un meistarības grupām, gan absolūtajā vērtējumā un komandu ieskaitē.

KOMANDU IESKAITE:

Reģistrācija komandu ieskaitei šajā gadā būs bezmaksas. Reģistrācija mājaslapā lrf.lv sāksies no 20. februāra. Komandā varēs iekļaut neierobežotu skaitu dalībnieku. Katrās ranga sacensībās tiks vērtēti līdz četriem labākajiem komandu sportistu gūtajiem punktiem. 1. februārī mājaslapā lrf.lv arī tiks publicēts 2019. gada nolikums un punktu skala.

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
piebalga1

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew