Sidebar

Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms kopā ar Dānijas riteņbraucēju Sebastianu Karstensenu piektdien lieliski turpināja Spānijā notiekošās UCI MTB daudzdienu sacensības “Costa Blanca Bike Ride”. Latvieša un dāņa duets izcīnīja uzvaru sacensību otrajā posmā, nostiprinoties kopvērtējuma vadībā.

Jau vēstījām, ka Mārtiņš Blūms kopā ar komandas biedru no “CST Sandd Bafang” vienības Sebastianu Karstensenu sekmīgi iesāka jauno sacensību sezonu. Abi triumfēja Spānijā notiekošajās UCI MTB daudzdienu sacensību “Costa Blanca Bike Ride” pirmajā posmā. Kopumā pirmo posmu elites vīru grupā pabeidza 42 pāri.

Piektdien sacensību dalībnieki veica 15 kilometru garu distanci ar izteiktu kāpumu pēdējos kilometros. Atšķirībā no pirmā posmā, šajā reizē sportisti trasē devās ar intervāliem, savā starpā sacenšoties neklātienes cīņā.

Par prieku Latvijas līdzjutējiem, arī otrajā posmā uzvarēja Blūms un Karstensens. Latvieša un dāņa duets tādējādi arī palielināja savu vadību sacensību kopvērtējumā. Sacensības turpināsies sestdien, kad riteņbraucēji mērosies spēkiem 41 kilometra garajā distancē.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
piebalga1

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew