Sidebar

Sestdien Spānijā aizvadīts “Costa Blanca Bike Ride” UCI kategorijas MTB maratona daudzdienu sacensību trešais posms, kurā atkal triumfēja “CST Sandd Bafang” vienības Latvijas sportists Martiņš Blūms un Dānijas čempions Sebastians Karstensens. Sacensību noslēdzošais posms gaidāms svētdien.

Pirms sestdien aizvadītā “Costa Blanca Bike Ride” MTB daudzdienu sacensību trešā posma kopvērtējuma līderu – Mārtiņa Blūma un Sebastiana Karstensena – pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem un reizē komandas biedriem Davida Nordemana un Marka Būvmeistera sasniedza 3 minūtes un 16 sekundes.

Priekšpēdējā posmā riteņbraucēji sacentās 41,6 kilometru garajā distancē ar diviem izteiktiem kāpumiem trases pirmajā daļā, tomēr arī beigās netrūka virkne mazāku kāpumu un nobraucienu.

Trešo posmu pēc kārtas ātrāka dueta par Blūmu un Karstensena trasē nebija. Abi sportisti demonstrēja atzīstamu sniegumu. Kā pēc finiša atzina Mārtiņš Blūms, tad trases pirmajā daļā viņš jutās ļoti labi, tomēr distances otrā daļā bija liela cīņa ar sevi.

Sacensību noslēdzošajā posmā sportisti veiks 58,4 kilometru garu un kāpumiem bagātu distanci.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
piebalga1

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew