Sidebar

Svētdien Spānijā noslēdzās UCI kategorijas MTB daudzdienu sacensības “Costa Blanca Bike Ride”. Noslēdzošajā posmā tehniskas problēmas piemeklēja Mārtiņu Blūmu, tomēr tas viņam un komandas biedram Sebastianam Karstensenam neliedza izcīnīt uzvaru kopvērtējumā.

Pirms pēdējā “Costa Blanca Bike Ride” četru dienu garo MTB sacensību posma līderu – Mārtiņa Blūma un Sebastiana Karstensena – pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem, kā arī reizē komandas biedriem – Davidu Nordemanu un Marku Būvmesteru – sasniedza 4 minūtes un 30 sekundes.

Noslēdzošajā etapā riteņbraucējus sagaidīja 57 kilometru gara distance, kurā bija jāpievar 1400 kāpuma metri. Līderu duetam noslēdzošajā posmā raiti negāja. Mārtiņa Blūma velosipēdu distances laikā divas reizes piemeklēja tehnisks defekts – caurdurta riepa. Tas lika zaudēt daudz laika un vienā brīdī abi jau bija zaudējuši līderu pozīcijas kopvērtējumā.

Pēdējos kilometros Mārtiņš un Sebastians atdeva visus spēkus, lai starpību sadeldētu. Finišs tika sasniegts sestajā vietā. Tomēr tas neliedza gūt triumfu kopvērtējumā. Blūms tika pie 80 UCI punktiem.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
piebalga1

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew