Sidebar

Ceturtdien jaunākajā Sporta mikrofons “VELO Studijā” epizodē pulksten 13:00 viesosies Māris Vancevičs un Atis Vidovskis. Abi vīri vienā pārī startēs pasaulē leģendārākajās un vērienīgākajā MTB daudzdienu sacensībās – “Cape Epic”. Vērienīgais notikums, kurā piedalīsies arī Mārtiņš Blūms, norisināsies no 17. – 24. martam.

Nokļūt pasaules leģendārākajās un smagākajās daudzdienu MTB sacensībās “Cape Epic” vēlas nokļūt ikviens MTB cienītājs. Dalībnieku vidū būs gan pasaules MTB lielās zvaigznes, gan arī amatieri. Latvijas līdzjutēji varēs just līdzi trijiem mūsu valsts riteņbraucējiem – Mārtiņam Blūmam, Mārim Vancevičam un Atim Vidovskim.

Jaunākajā Sporta mikrofons “VELO Studijas” raidījumā viesosies Māris un Atis. Abi ir lieli velo fanāti, kuri regulāri startē arī Latvijas vadošajos MTB maratona seriālos. Raidījumā ikvienam būs iespējams uzzināt par abu sportistu gatavību lielajam notikumam un gatavošanās procesu. Ogrēnieši arī pastāstīs par savu mīlestību pret riteņbraukšanu, lielākajiem panākumiem līdz šim un daudzām citām interesantām lietām.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew