Sidebar

Jau šo sestdien, 1. jūnijā - dabas parka "Zilie kalni" teritorijā norisināsies riteņbraukšanas sacensības – "IKŠĶILE MTB VELOBRAUCIENS 2019". Dalībnieki var izvēlēties savām spējām atbilstošu sacensību garumu - "maratona" distance 48km (trīs apļi), "pusmaratona" distance 32 km (divi apļi) un "ģimenes" distance 12 km (viens aplis). Pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu velobrauciens 300 – 800 m garumā.

 Sacensību centrs un reģistrācija no plkst. 10:00 Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā.  Plkst. 11:00 starts ģimenes distancei un pašiem mazākajiem dalībniekiem, bet plkst. 13:00 starts maratona un pusmaratona distancēm.

Sacensību iepriekšējā online reģistrēšanās notiks līdz ceturtdienai plkst. 24:00 mājas lapā www.sportlat.lv. Par īpašu dalības maksu dalībnieki var pieteikties Ikšķilē – Tūrisma informācijas centrā, Birzes ielā 33 un Ogrē, "Nesēdimājās" velosipēdu darbnīcā, Mālkalnes prospektā 26. Tomēr tie, kas nebūs paspējuši iepriekš reģistrēties, to varēs izdarīt arī sacensību dienā uz vietas.

Lai šādas sacensības varētu notikt, būtisku atbalstu ir sniegusi Ikšķiles novada pašvaldība un “Tūrisma, sporta un atpūtas komplekss “Zilie kalni””, kā arī atbalstītāji – biedrība “Sporta klubs SportLat”, “Hawaii express”, “Compensa Life Vienna Insurance Group”, “Gerimax”, “Ezerkauliņi”, “Labās balvas”, biedrība “Nesēdi mājās”, “Milžu taka”, izklaides parks “Avārijas brigāde”, “Digitālā pele”, “Ogrenet.lv” un “Fakti.lv”.

Informāciju sagatavoja:

sacensību organizators

Jānis Dreiškins

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew