Sidebar

Svētdien, 21. jūlijā, Siguldā esošajā “Fischer” Slēpošanas centrā notiks 2019. gada Latvijas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā, pulcējot pašmāju labākos kalnu riteņbraucējus. Ātrākie braucēji tiks noteikti kopumā 17 vecuma un meistarības grupās. Pieteikšanās iespējama līdz 19. jūlijam. 

Sigulda, pateicoties paugurainajam reljefam un sportiskajām tradīcijām, ir ļoti pateicīga vieta kalnu riteņbraukšanas sacensību rīkošanai. Pēc ilgāka pārtraukuma šajā skaistajā Vidzemes pilsētā norisināsies Latvijas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā.

Latvijas vadošos kalnu riteņbraucējus 21. jūlijā uzņems “Fischer” Slēpošanas centrs, kas sportistiem piedāvās ne tikai kvalitatīvi sagatavotu trasi, bet arī apkārtējo infrastruktūru.  Jau šobrīd ikviens interesents var izbraukt čempionātu trasi, kas ir marķēta ar “Fischer” Slēpošanas centra zīmītēm. Lielais marķējums būs pieejams vienu nedēļu pirms sacensību sākuma.

Latvijas čempionāta ieskaite noteikta kopumā 17 vecuma grupās. Bez elites grupām ar čempionāta godalgām apbalvotas tiks arī junioru, jauniešu, zēnu, meiteņu, amatieru un senioru grupas kā vīriem, tā arī dāmām.

Pieteikšanās sacensībām interneta vietnē – lrf.lv – būs pieejama no 8. – 19. jūlijam. Latvijas čempionāta ieskaitē dalība sacensībās būs bezmaksas. Vienīgais priekšnosacījums – derīga Latvijas Riteņbraukšanas federācijas izdota licence. Iekļautas arī Open klases bez licencēm. Šeit dalības maksa – 10 EUR. Iepriekšējā gadā par Latvijas MTB Olimpiskā krosa čempionu elites grupā vīriešiem kļuva Arnis Pētersons, kamēr dāmām nepārspēta palika Katrīna Jaunslaviete – Kiprue.

Latvijas čempionātu MTB Olimpiskajā krosā šajā gadā rīko Latvijas Riteņbraukšanas federācija ar Siguldas novada pašvaldības un “Fischer” slēpošanas centra atbalstu.

Sacensību nolikums un pieteikšanās pieejama ŠEIT:

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew