Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms Grieķijai piederošajā Kosas salā izcīnījis septīto vietu “Alter Bike Tours” MTB daudzdienu sacensību kopvērtējumā. Cēsinieks nopelnīja 60 UCI pasaules ranga punktus.

Kosas salā notiekošās UCI kategorijas MTB sacensībās tika iekļauti četri posmi. Pirmo no tiem ar uzvaru noslēdza Mārtiņš Blūms. Arī turpinājumā viņš bija viens no labākajiem. Otrajā posmā, sportistiem veicot 70 kilometru garu distanci, Mārtiņš ieņēma sesto vietu.

Trešajā posmā sportisti veica sešus apļus pa sešiem kilometriem. XCO krosa sacensībās Blūms ieguva astoto vietu. Kopvērtējumā pirms pēdējā posma Mārtiņš ieņēma piekto vietu, 6 minūtes un 37 sekundes aiz līdera Leonardo Paeza Leona. Noslēdzošajā posmā cēsinieks bija spiests zaudēt divas pozīcijas kopvērtējumā.

59 sportistu konkurencē latvietim septītā vieta. Uzvarēja titulētais Leonardo  Paezs Leons. Mārtiņš ieguva 60 UCI pasaules ranga punktus, kas viņam ļaus uzlabot savas un arī Latvijas pozīcijas pasaules rangā.