Sidebar

291 dalībnieks piedalījies Latvijas valsts mežu MTB maratona aptaujā. Tajā par sezonas iecienītāko tika atzīts Siguldas etaps, kam sekoja Vietalvas un Talsu etapi. Novembra sākumā seriāla rīkotāji publicēs 2020. gada sezonas etapus un atklās pieteikšanos.

Latvijas valsts mežu MTB maratona sezona jau labu laiku kā noslēgusies. Godalgas sadalītas. Gan organizatori, gan arī dalībnieki domās un darbos ir par nākamo sezonu, kas solās būt ne mazāk interesanta un azartiska kā aizvadītā. Novembra mēnesī ikvienam mājaslapā velo.lv tiks publicētas 2020. gada etapu norises vietas un laiki. Tiks atklāta arī reģistrācija.

Lai veiksmīgāk sagatavotos jaunajai sezonai un ieviestu dalībnieku ieteikumus, otro gadu pēc kārtas organizatoru veica aptauju. 291 dalībnieks atbildēja uz jautājumiem par iecienītākajām trasēm, pasākuma formātu, trašu apskašu braucieniem, piedāvāto servisu un citām aktuālām lietām.

Par sezonas iecienītāko etapu dalībnieki pārliecinoši atzinuši Siguldas posmu. Šogad šajā etapā tika piedāvāta jauna un ļoti izaicinoša trase. Tās izveidē līdera lomu uzņēmās Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, kurš pats daudzu gadu garumā aktīvi piedalās MTB maratonu sacensībās. Trases veda pa skaistākajām Gaujas senlejas vietām un bija lielisks piedzīvojums kā iesācējiem, tā rūdītiem pedāļu minējiem.

Otro vietu aptaujā ieņem Vietalvas posms, kas apritē atgriezās pēc vairāku gadu pārtraukuma un izcēlās ar ļoti skaistu starta vietu mājīgajā “Maiļu” slēpošanas bāzē, vienlaikus dalībniekiem piedāvājot arī aizraujošas distances. Trešais populārākais etaps šogad izrādījies Talsu posms. Almants Kalniņš ar komandu sarūpēja tehniski sarežģītas, bet reizē ļoti interesantas un skaistiem dabas skatiem bagātas distances.

Aptaujā atzinīgi tika novērtēti Eduarda Rēna rīkotie “Velotreniņi.lv” trašu apskašu braucieni, kā arī sagatavotie video par katru no etapiem un to trasēm. Tikmēr domas dalījās par “Maxima” bērnu braucienu norisies formātu. Organizatori ir pateicīgi ikvienam dalībniekam par iesaisti aptaujā. Tas palīdzēs visiem kopā radīt vēl aizraujošāku 2020. gada sezonu.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew