Sidebar

Latvijas pieredzējušie kalnu riteņbraucēji Jānis Priževoits un Gints Jakovels ieguvuši tiesības startēt prestižajās un pasaulē grūtākajās daudzdienu MTB sacensībās ABSA Cape Epic 2020, kur pārstāvēs “Ezerkauliņi – Volkswagen Komerctransports” komandu.

Sacensības notiks no 2020. gada 15. līdz 22. martam Dienvidāfrikas Republikā, kur astoņu dienu laikā kopumā jānobrauc 650km un jāpārvar kalnu pārejas kopumā 15km augstumā.

Abi velosportisti jau daudzas sezonas bijuši komandas biedri "Volkswagen Komerctransports – Veloprofs.lv" komandā, kā arī pierādījuši sevi individuāli gan vietēja mēroga sacensībās, gan sacensībās ārvalstīs.

Jānis Priževoits ir 2019. gada Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciena MTB distances uzvarētājs, kā arī bijis SEB MTB maratona uzvarētājs 2017. un 2018. gadā.

Savukārt Gints Jakovels bijis SEB MTB maratona uzvarētājs 2015. un 2016. gadā, kā arī pēdējos gados papildus riteņbraukšanai sācis nodarboties ar taku skriešanas sportu, un 2020. gadā jau otrreiz piedalīsies Marathon du Mont Blanc, kur veiks 42 km distanci.  

Jānis un Gints par savas komandas stipro pusi uzskata to, ka abi ir seni komandas biedri. “Plecu pie pleca startējot gan vietējās, gan starptautiskās sacensības, esam iepazinuši viens otra stiprās un arī vajās vietas kā neviens cits,” norāda komandas "Ezerkauliņi Volkswagen Komerctransports" braucēji. 

Jāni un Gintu startam MTB sacensībās ABSA Cape Epic 2020 atbalsta Latvijas dārzeņu audzētāji “Ezerkauliņi” un viena no pasaules vadošā autoražotāja “Volkswagen” komerctransporta nodaļa, bet labāko tehniku nodrošina TREK velosipēdu pārstāvji Latvijā Veikals Veloprofs.

“Ezerkauliņi” izpilddirektors Jānis Bušs saka, ka ar prieku atbalsta sporta entuziastus. “Fiziskas aktivitātes un panākumi sportā iet roku rokā ar veselīgu uzturu, kura pamatā svarīga sastāvdaļa ir tieši dārzeņi, ko ik gadu izaudzējam,” par atbalstu Gintam un Jānim un veselīga dzīvesveida veicināšanu Latvijā stāsta J.Bušs. Savukārt “Volkswagen Komerctransports” ir jau ilggadējs abu riteņbraucēju atbalstītājs, kas ir uzticams partneris kopā ar komandu tās startam arī ārpus Latvijas.

Vairāk par sacensībām ABSA Cape Epic: https://www.cape-epic.com/

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew