Sidebar

Nēruti pilsētiņā Igaunijā nedēļas nogalē aizvadīts “Husqvarna” Igaunijas kausa MTB Olimpiskajā krosā pirmais posms. Vīru konkurences absolūtajā vērtējumā dubultuzvaru izcīnīja “ZZK” vienības sportisti – Mareks Balodis un Rodžers Petaks. Tikmēr junioru meiteņu konkurencē nepārspēta palika Evelīna Ermane – Marčenko. Foto: Romāns Kokšarovs.

Jau piekto gadu Igaunijā notiek “Husqvarna” Igaunijas kausa seriāls MTB Olimpiskajā krosā. Sacensības pulcē dažāda vecuma un meistarības grupu sportistus kā no Igaunijas, tā Latvijas un citām apkārtējām valstīm.

Šī gada sezona startēja sestdien Nēruti pilsētiņā, kas atrodas netālu no Pērnavas. Rīkotāji bija parūpējušies par tehniski sarežģītu, bet reizē arī interesantu trasi. Uz sacensībām trenera Vilmāra Tomsona vadībā devās arī “ZZK” komandas pārstāvji – Rodžers Petaks, Mareks Balodis un Evelīna Ermane – Marčenko.

Vīru konkurencē abi “ZZK” sportisti jau no starta ieguva pārsvaru un to distances laikā arī droši kontrolēja. Finišā uzvaru svinēja Mareks Balodis, kamēr Rodžeram Petakam otrā vieta. Tuvākie sekotāji atpalika vairāk nekā par 1 minūti.

Junioru meiteņu grupā pārliecinošu uzvaru svinēja Evelīna Ermane – Marčenko, kura tuvāko sekotāju Karolinu Tammso apsteidza par nepilnām 16 minūtēm.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew