Sidebar

Svētdien, 5.jūlijā, Talsu novada Kamparkalnā notiks Vivus.lv MTB Maratona 2020 pirmais šā gada posms. Velosportisti un aktīvie kalnu divriteņu sporta entuziasti dosies “HRX” maratona un “Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distancēs, tikmēr jaunākie braucēji izkops savas velo prasmes “Baltais” Pusaudžu distancē. Foto: Agnis Melderis.

 Sacensību dalībniekiem reģistrācija uz vietas un numuru izņemšana “HRX” maratona un “Baltais” Pusaudžu distancēm sāksies plkst. 9:30, toties dalībnieku numuru izņemšana “Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distancei sāksies plkst. 10:30. Sīkāk ar dienas kartību var iepazīties sacensību mājaslapā http://www.mtb-maratons.lv

Vivus.lv MTB Maratons ir Normāls MTB maratons Latvijas un Igaunijas mežos, kas piedāvā dalībniekiem iespēju būt dabā maratona vai pusmaratona distancēs jau 14 gadus. Šogad Vivus.lv MTB Maratons norisinās 7.posmos Latvijā un Igaunijā.

Sacensību organizatoriem rīkojoties atbildīgi un ievērojot Latvijas valdības noteiktos drošības pasākumus, kas nepieciešami koronavīrusa izplatības risku mazināšanai, Vivus.lv MTB maratons sacensībās tiks nodrošināti valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi un higiēnas prasības. Kā arī Vivus.lv MTB maratons organizatori lūdz sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus.

Vivus.lv MTB Maratons 2020 nākamie posmi:

26.jūlijā – Alūksne

09.augustā – Cēsīs

23.augustā – Plaviņās

12.septembrī -  MTB 100 - Apē (LV) / Vastse Roosa (EE)

3.oktobrī – Baldonē

17.oktobrī - Tukumā

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew