Sidebar

Latvijas labākais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms saskāries ar veselības problēmu, kas viņam liegs startēt šonedēļ Austrijā notiekošajā pasaules čempionātā kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskā krosa (XCO) disciplīnā. Foto: Agnis Melderis.

Mārtiņš aizvadītajā nedēļā Čehijā piedalījās divos Pasaules kausa posmos MTB XCO krosā. Abos posmos cēsnieks startēja par spīti veselības problēmai. Lai arī pēc pirmā posma bija pamats cerēt, ka situācija varētu uzlaboties, tomēr tā nenotika. Arī otrajā posmā Mārtiņš bija tālu no savām spējām, finišējot vien pirmā simta beigās.

Uzreiz pēc Čehijas posmiem Mārtiņam bija plāns kopā ar savu pārstāvēto komandu “CST PostNL Bafang” doties uz Austriju, lai Leogangas pilsētā startētu ņemtu dalību pasaules čempionātā. Latvijas čempionam bija plānots starts gan MTB XCO Ebike sacensībās, gan arī klasiskajā XCO krosā.

Diemžēl situācija ar veselību neuzlabojās, kas liedza Mārtiņam doties uz Austriju. Mūsu sportists šobrīd pilnībā koncentrējies veselības sakārtošanai. Šobrīd nav skaidrības par viņa iespējām sekmīgi startēt Eiropas čempionātā MTB XCO krosā, kam jānotiek no 15. – 18. oktobrim Šveicē.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew