Latvijas riteņbraucējs Matīss Kaļveršs (“Belo CP/ RRS”) Igaunijā aizvadījis divas nacionālā mēroga velokrosa (cyclo – cross”) sacensības. “Lenze CX Karikasari” sacīkstē junioru konkurencē Matīss finišēja ceturtajā vietā. Tikmēr “Saint – Goban” krosā salaspilietis ieguva astoto vietu.

Matīss KaļveršS, kurš ir viens no Latvijas talantīgākajiem junioru braucējiem savu sportisko karjeru iesāka BMX riteņbraukšanā, bet jauniešu vecumā pievērsās šosejas un MTB riteņbraukšanai. “Belo CP/ RRS” pārstāvis guvis panākumus kā Latvijas, tā starptautiskā mēroga velobraucienos.

Aizvadītajās dienās salaspilietis sevi apliecināja arī Igaunijā notiekošajā velokrosa (“cyclo – cross”) sacensībās. Vispirms Matīss startēja “Saint Goban” krosā. 29 junioru konkurencē mūsu sportists sasniedza astoto vietu. Uzvarēja igauņu supertalantss Madis Mihkels. Otro vietu ieņēma Frenks Ragilo (+00:00:27). Matīss uzvarētājam piekāpās par 3 minūtēm un 12 sekundēm.

Raplā norisinājās “Lenzyne CX Karikasari” velokross. Juniori startēja kopā ar elites vīriem stundu garā sacīkstē. Matīss Kaļveršs jaudīgā konkurencē prata izcīnīt 12. vietu, bet starp junioriem viņš bija ceturtais ātrākais. Atkal triumfēja Mihkels, bet otrais bija Ragilo (+00:00:24). Trešā vieta Raitam Armam. Matīsu no uzvarētāja šķīra 8 minūtes un 20 sekunde.