Sidebar

Sestdien Itālijā notiekošajās UCI C2 kategorijas MTB Olimpiskā krosa sacensībās “Verona MTB International” sesto vietu izcīnījis Latvijas čempions Mārtiņš Blūms. Uzvaru sacensībās guva itāļu kalnu riteņbraucējs Nadirs Koledānī.

Sākotnējais sezonas turpinājums Latvijas vadošajam kalnu riteņbraucējam Mārtiņam Blūmam bija ieplānots ar sacensībām Grieķijā, tomēr “Covid – 19” vīrusa ierobežošanai noteiktie ierobežojumi konkrētajā reģionā  lika sacensības atcelt. Cēsinieks devās uz Itāliju, kur aizvada treniņus un sestdien ņēma dalību arī UCI līmeņa sacensībās.

Blūms bija viens no kopumā 135 dalībniekiem elites vīru grupā “Verona MTB International” sacensībās. Latviešu kalnu riteņbraucējs lielajā konkurencē demonstrēja atzīstamu sniegumu. Mārtiņš finišēja sestajā vietā. Distancē viņš pavadīja 1 stundu 32 minūtes un 20 sekundes, saņemot arī astoņus UCI pasaules ranga punktus.

Uzvarēja mājinieks Nadirs Koledānī, kuram Blūms piekāpās par 1 minūti un 49 sekundēm. Otrā vieta citām itāļu riteņbraucējam  Mirko Tabačī (+00:00:07), bet trešā pozīcija Francijas braucējam Stefanam Tempjēram (+00:00:16).

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew